Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sideshow: DC Comics Poison Ivy Premium Format Heykel

Sideshow: DC Comics Poison Ivy Premium Format Heykel!
Fotoğraf: Sideshow

STATUE

Sideshow: DC Comics Poison Ivy Premium Format Heykel

Sideshow: DC Comics Poison Ivy Premium Format Heykel

Sideshow: DC Comics Poison Ivy Premium Format Heykel

I am Nature’s arm. Her spirit. Her will. Hell, I am Mother Nature, and the time has come for plants to take back the world so rightfully ours! ’cause it’s not nice to fool with Mother Nature.

DC Comics‘in en sevdiğim karakterlerinden birisidir Poison Ivy. İlk defa çocukluğumda çizgi romanlar ile tanımıştım zehirli sarmaşığımızı ve hayran olmuştum. Her ne kadar 1997 yılı yapımı “Batman & Robin” filminden çok fazla haz etmesem bile Uma Thurman ‘ın Poison Ivy karakterini çok beğenmiştim. Zira Batman ve Robin hariç herşeyi beğenmiştim sanırım. =) O zamandan beridir Poison Ivy ile ilgili çıkan tüm koleksiyon parçalarını takip ederim…

Sideshow yine müthiş güzellikte bir iş çıkartmış, çatlamış topraktan dışarı fırlamış etobur bitkisinin içinden yükseliyor Poison Ivy. Yaklaşık olarak 55cm ebatta bir heykel. Poison Ivy‘nin Exclusive versiyonu, alev kırmızısı saçlarına sarılmış sarmaşıklar ile nefis bir işçiliğe sahip sarmaşığımızın gülümsemesine sahip bir kafa ile geliyor. Gerek boya uygulaması, gerek modellemesi ile bu senenin güzel işlerinden birisi oldu benim için şimdiden.

The Exclusive Edition 585 dolar, The Collector Edition 570 dolar gibi bir rakamdan yarın bugün itibari ile sideshow’un web sitesinden ön sipariş edilebilir.

Bzzt!Media ve Figürcünün Seyir Defterinin kurucusu, koleksiyoner, metalhead, Unleash'te şeytanlı müzik yapar, UI/UX, Grafik Tasarımı ve Reklamcılık ile uğraşır. Airsoft eyler.

Yorumlar

Daha Fazla STATUE

To Top