Perşembe, Haziran 24, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRSideshow: 1/6 ölçek Cyclops Aksiyon Figürü Ön-Siparişte!

Sideshow: 1/6 ölçek Cyclops Aksiyon Figürü Ön-Siparişte!

Sideshow, 1/6 ölçek X-Men – Cyclops figürünü ön-siparişe açtı!

Beni tanıyanlar bilirler ki Sideshow’un 1/6 ölçek figürleri ile hiç aram yoktur. Yani beğendiğim ve hoşuma giden figür sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu haberi görmemle birlikte o listeye adını yazdıran yeni bir figürümüz oldu.

90’ların Marvel çizgi romanlarından esinlenen bir tasarıma sahip Cyclops figürü gerçekten ilgimi çekti. Zaten X-Men‘in en sevdiğim zamanı kesinlikle her zaman 90’lar olacak. 1/6 ölçeğindeki figürün kıyafetlerinde kumaş kullanılmış. Ayrıca sahte deri bir ceketi var. Bununla birlikte ekstra eller, çıkartılabilen bir vizör ve onun efektleri de figür ile birlikte sahip olacağınız aksesuarlar arasında.


Bu saydıklarımıza ek olarak bir de Exclusive versiyonu var. Bu versiyonda ise çıkartılabilir vizör ile birlikte dumanlı lazer efektleri de geliyor.

Cyclops figürü 240 dolardan satışa sunulmuş. Ekim ve Aralık aylarında koleksiyonlarımıza dahil olacak gibi gözükmekte. Şuan sitelerinden ön-sipariş verebilirsiniz.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -