Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow: 1/6 ölçek Cyclops Aksiyon Figürü Ön-Siparişte!

Sideshow: 1/6 ölçek Cyclops Aksiyon Figürü Ön-Siparişte!

Sideshow, 1/6 ölçek X-Men – Cyclops figürünü ön-siparişe açtı!

Beni tanıyanlar bilirler ki Sideshow’un 1/6 ölçek figürleri ile hiç aram yoktur. Yani beğendiğim ve hoşuma giden figür sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu haberi görmemle birlikte o listeye adını yazdıran yeni bir figürümüz oldu.

90’ların Marvel çizgi romanlarından esinlenen bir tasarıma sahip Cyclops figürü gerçekten ilgimi çekti. Zaten X-Men‘in en sevdiğim zamanı kesinlikle her zaman 90’lar olacak. 1/6 ölçeğindeki figürün kıyafetlerinde kumaş kullanılmış. Ayrıca sahte deri bir ceketi var. Bununla birlikte ekstra eller, çıkartılabilen bir vizör ve onun efektleri de figür ile birlikte sahip olacağınız aksesuarlar arasında.


Bu saydıklarımıza ek olarak bir de Exclusive versiyonu var. Bu versiyonda ise çıkartılabilir vizör ile birlikte dumanlı lazer efektleri de geliyor.

Cyclops figürü 240 dolardan satışa sunulmuş. Ekim ve Aralık aylarında koleksiyonlarımıza dahil olacak gibi gözükmekte. Şuan sitelerinden ön-sipariş verebilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -