Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜSideshow: 1/6 ölçek Cyclops Aksiyon Figürü Ön-Siparişte!

Sideshow: 1/6 ölçek Cyclops Aksiyon Figürü Ön-Siparişte!

Sideshow, 1/6 ölçek X-Men – Cyclops figürünü ön-siparişe açtı!

Beni tanıyanlar bilirler ki Sideshow’un 1/6 ölçek figürleri ile hiç aram yoktur. Yani beğendiğim ve hoşuma giden figür sayısı bir elin parmaklarını geçmez. Bu haberi görmemle birlikte o listeye adını yazdıran yeni bir figürümüz oldu.

90’ların Marvel çizgi romanlarından esinlenen bir tasarıma sahip Cyclops figürü gerçekten ilgimi çekti. Zaten X-Men‘in en sevdiğim zamanı kesinlikle her zaman 90’lar olacak. 1/6 ölçeğindeki figürün kıyafetlerinde kumaş kullanılmış. Ayrıca sahte deri bir ceketi var. Bununla birlikte ekstra eller, çıkartılabilen bir vizör ve onun efektleri de figür ile birlikte sahip olacağınız aksesuarlar arasında.


Bu saydıklarımıza ek olarak bir de Exclusive versiyonu var. Bu versiyonda ise çıkartılabilir vizör ile birlikte dumanlı lazer efektleri de geliyor.

Cyclops figürü 240 dolardan satışa sunulmuş. Ekim ve Aralık aylarında koleksiyonlarımıza dahil olacak gibi gözükmekte. Şuan sitelerinden ön-sipariş verebilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -