Pazar, Mayıs 28, 2023

The Loyal Subjects, The Lord of the Rings serisinden Gandalf the Grey figürünün fotoğraflarını paylaştı! 

Geçtiğimiz ağustos ayında The Loyal Subjects geniş bir lisans anlaşması yaptığını duyurmuştu. Bugünse takipçileri ile 5 inç’lik  BST AXN – The Lord of the Rings – Gandalf the Grey figürünün fotoğraflarını paylaştı!

BST AXN Lord of the Rings Gandalf 003
5 inç’lik figürü göre gerçekten çok temiz çalışılmış bir Gandalf figürü var karşımızda. Serinin fotoğraflarına baktığımızda başarılı bir iş çıkartıldığını söylemek mümkün. Gelen haberlerde söylenene göre her bir figür 22 noktadan artikülasyona sahipmiş. Etkileyici gerçekten. Gandalf figürü, bir asa ve kılıç ile birlikte geliyor.

Walmartlarda satılmaya başlayacak olan figürün fiyatı 15.99 dolar. Çok yakında satışı başlayacakmış. İlgilileri kaçırmasın derim.

BST AXN Lord of the Rings Gandalf 002

 

 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -