Çarşamba, Kasım 30, 2022

The Loyal Subjects, The Lord of the Rings serisinden Gandalf the Grey figürünün fotoğraflarını paylaştı! 

Geçtiğimiz ağustos ayında The Loyal Subjects geniş bir lisans anlaşması yaptığını duyurmuştu. Bugünse takipçileri ile 5 inç’lik  BST AXN – The Lord of the Rings – Gandalf the Grey figürünün fotoğraflarını paylaştı!

BST AXN Lord of the Rings Gandalf 003
5 inç’lik figürü göre gerçekten çok temiz çalışılmış bir Gandalf figürü var karşımızda. Serinin fotoğraflarına baktığımızda başarılı bir iş çıkartıldığını söylemek mümkün. Gelen haberlerde söylenene göre her bir figür 22 noktadan artikülasyona sahipmiş. Etkileyici gerçekten. Gandalf figürü, bir asa ve kılıç ile birlikte geliyor.

Walmartlarda satılmaya başlayacak olan figürün fiyatı 15.99 dolar. Çok yakında satışı başlayacakmış. İlgilileri kaçırmasın derim.

BST AXN Lord of the Rings Gandalf 002

 

 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -