Perşembe, Ağustos 11, 2022

The Loyal Subjects, The Lord of the Rings serisinden Gandalf the Grey figürünün fotoğraflarını paylaştı! 

Geçtiğimiz ağustos ayında The Loyal Subjects geniş bir lisans anlaşması yaptığını duyurmuştu. Bugünse takipçileri ile 5 inç’lik  BST AXN – The Lord of the Rings – Gandalf the Grey figürünün fotoğraflarını paylaştı!

BST AXN Lord of the Rings Gandalf 003
5 inç’lik figürü göre gerçekten çok temiz çalışılmış bir Gandalf figürü var karşımızda. Serinin fotoğraflarına baktığımızda başarılı bir iş çıkartıldığını söylemek mümkün. Gelen haberlerde söylenene göre her bir figür 22 noktadan artikülasyona sahipmiş. Etkileyici gerçekten. Gandalf figürü, bir asa ve kılıç ile birlikte geliyor.

Walmartlarda satılmaya başlayacak olan figürün fiyatı 15.99 dolar. Çok yakında satışı başlayacakmış. İlgilileri kaçırmasın derim.

BST AXN Lord of the Rings Gandalf 002

 

 

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -