Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

DST PVC Gallery: Batman, Thor, Black Panther ve Daha Fazlası Geliyor!

Fotoğraf: Diamond Select Toys

7'' Ölçek

DST PVC Gallery: Batman, Thor, Black Panther ve Daha Fazlası Geliyor!

Diamond Select Toys, PVC Gallery serisine yeni heykeller ekliyor!

Kişisel olarak en sevdiğim ve fiyat performans açısından en başarılı bulduğum heykel serilerinden birisi DST’nin PVC Gallery serisidir. Hem Marvel hem DC hem de farklı karakterleri barındır. Son yıllarda da oldukça talep görmesi daha sık karakter üretmelerine sebep oluyor anladığım kadarı ile.

Bugün yaptıkları duyuru ile 2019’un ilkbaharında beni de oldukça heyecanlandıran yeni karakterleri takipçileri ile buluşturacaklar.

DST ailesine yeni katılan heykeller ve detayları ise:


DC Comic Gallery Batwoman PVC Diorama:

Çizgi Roman esinlenmesiyle Batwoman heykeli yakkaşık 8 inç (20 cm) ebata sahip. Hazır dizisi de geliyorken koleksiyona katmak çok keyifli olacak! Caesar tarafından tasarlanmış ve Jean St. Jea tarafından modellenmiş. Satış fiyatı $45.


DC Comic Gallery Dark Nights Metal Drowned PVC Diorama

Koleksiyonunuza yeni bir Dark Nights: Metal series heykeli olan The Drowned’ı katmak ister misiniz? 10 inç (25 cm) ebada sahip. Caesar tarafından tasarlanmış ve Alterton tarafından modellenmiş. Satış fiyatı $45.


DC Movie Classics Gallery Dark Knight Joker PVC Diorama

En çok beklediğim PVC heykellerden birisi hiç kuşkusuz Joker heykeli! Benzerlik buradan gayet başarılı gözükmekte. Elindeki iskambil kağıtları, banka soygunu maskesi ve nefis modelleme – boyama işçiliği ile gönlüme taht kurmuş durumda. 9 inç (22 cm) ebadı ile $45’lık satış fiyatına sahip. Shawn Knapp tarafından tasarlanmış, Rocco Tartamella tarafından modellenmiş.


DC Movie Classics Vinimates Dark Knight Vinyl Figures

Christopher Nolan’ın efsanevi üçlemesinden kopuk geliyorlar! Türkiye’de pek takipçisi olmasa da yurt dışında bir hayli kitlesi olan vinly figürler: Batman, the Joker ve Bane olarak koleksiyonunuza katılacaklar. Her bir figür 4 inç (10 cm). Barry Bradfield tarafından tasarlanmışlar. Satış fiyatları $9.


Femme Fatales Lady Death IV PVC Diorama

Brian Pulido’nun karakteri ete kemiğe bürünüp koleksiyonlarımıza geliyor! İnanılmaz güzel detaylara sahip Pvc heykel, 9 inç (22 cm) ebatında. Sam Greenwell tarafından modellenmiş ve satış fiyatı $45.


Ghostbusters Marshmallow Egon Action Figure PX

1984 yılında vizyona giren korku-komedi klasiği Ghostbusters’ın en ikonik karakterleri bir bir koleksiyonlarımızdaki hayaletleri avlamaya geliyor! Egon Spengler’ın marshmallow’a bulandığın son sahnedeki görüntüsünden esinlenilen figürün ebadı 7 inç (17 cm). 16 hareket noktasına sahip figürün aksesuarları ise: alternatif eller, proton pack, neutrino wand ve standı. Gentle Giant tarafından modellenen figürün fiyatı $19.99

Kingdom Hearts 3 Select Action Figures Asst.

DTS’nin ilk Kingdom Hearts III figürleri koleksiyonlarınıza geliyor! İlk 2’li paket figür Maleficent with Diablo ve Sora with the Starseeker Keyblade; diğer set ise Goofy ve kalkanı – Donald ve asası.

İki setteki figürler 7 inç (17 cm) ebada ve çoklu hareket noktasına sahipler. İkili paket olarak satılacak figürlerin satış fiyatı ise: $24.99


Legends in 3D Nightmare Before Christmas Jack Skellington ½ Scale Bust

Jack Skellington canlanıyor! DTS’nin ilk half-scale ölçek bustu oluyor kendileri! Tim Burton’s The Nightmare Before Christmas’ından tanıtığımız Jack, aşağı yukarı 10 inç (25 cm) ebadında. Resinden yapılmış ve sadece 1000 adet üretilmiş. Ayrıca sertifikaya da sahip bir bust kendisi. Joe Allard tarafından tasarlanmış ve Joe Menna tarafından modellenmiş. Satış fiyatı ise $150

Marvel Comic Gallery Thor

Mjolnir’in gücü adına! Asgardlı yıldırım tanrısı Thor’a yol açın! Mjolnir’ini yere vururken modellenmiş. Şimşeklerin sardığı heykelin boyutu ise 8 inç (20 cm). Caesar tarafından tasarlanmış ve Mat Brouillard tarafından modellenmiş. Satış fiyatı ise $45.


Marvel Movie Gallery Avengers Infinity War Corvus Glaive PVC Diorama

Yine en çok beklediğim bir başka heykel de Avengers Infinity filminden fırlamış gibi gözüken Corvus Glaive dioraması. 8 inç (20 cm) ebadındaki heykelin detayları nefis. Cortes Studios tarafından modellenmiş heykeli satış fiyatı: $45


Marvel TV Premier Collection Netflix Daredevil Resin Statue

Marvel’in kaliteli şekilde devam eden dizilerinden olan Daredevil 2. sezonundan esinlenilen diorama bir heykel var karşımızda. Merdivenlerden mevzuya dalmak üzere olan sevgili Daredevil, elinde de emanet olarak zincirini tutumuş. Gerek modellemesi gerek boya işçiliği ile PVC Heykellerinizin arasında çok şık duracaktır. Heykelin ebatı 30 cm ve 3000 adet olarak tasarlanmış. Caesar tarafından tasarlanan heykelin modellemesi ise Rocco Tartamella tarafından yapılmış Satış fiyatı: $150


Marvel Movie Gallery Black Panther Unmasked PVC Diorama

Sinemada oldukça başarılı bir gişe yakalayan Black Panther filminden maseksiz T’Challa heykeli! Joe Allard tarafından tasarlanan ve Rocco Tartamella tarafından modellenen heykelin 9 inç (22 cm) ebadı var. Satış fiyatı ise: $45


Marvel TV Gallery Defenders PVC Dioramas

Birlikte takım olma zamanı! Luke cage ve Jessica Jones PVC heykelleri 9 inç (22 cm) ebada sahip. Bana göre diziden daha başarılı! UPS. Ufak dioramaları ile sizi o ana götürmeyi başaran heykellerin fiyatı ikisi içinde $50. Nelson X. Asencio tarafından tasarlanmış, Rocco Tartamella tarafından modellenmişler! GameStop exclusive. olma özelliğine sahipler!


Marvel Comic Gallery FCBD Black Costume Spider-Man PVC Diorama

Spiderman’in siyah kostümlü varyantını koleksiyonunuzda görmek ister misiniz? 7 inc (17 cm) ebata sahip heykelimizin tasarımını Caesar, modellemesini ise Alterton yapmış. Satış fiyatı $45.

Yorumlar

Daha Fazla 7'' Ölçek

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top