Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Iron Studios: Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 – Avengers: Infinity War

Fotoğraf: Iron Studios

AKSİYON FİGÜR

Iron Studios: Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 – Avengers: Infinity War

Iron Studios, Avengers Infinity War filminde gördüğümüz 1/10 ölçekli Hulkbuster BDS Art Scale heykelini ön-siparişe açtı!

Avengers: Infinity War filminde izlemekten en çok keyif aldığım sahnelerden biriside Hulk’un dışarı çıkmayarak Doktor Banner’i direksiyonun başına geçirmesiydi. Böylelikle Banner’i, Hulkbuster’in içinde görmüş olduk. Tabii ki muhtelif markaların farklı farklı koleksiyon ürünlerini gördük ama son zamanlarda Iron Studios ciddi bir başarı yakalamış durumda.

Heykellerindeki işçiliğin kalitesi giderek yükseliyor ve segment olarak daha yüksek alım gücüne sahip koleksiyonerleri hedeflemeye başladılar. En azından bizim ülkemizdeki ekonomik koşulları göz önüne aldığınızda diyelim. Yeni HulkBuster heykeli, 1/10 ölçekte olup aşağı yukarı 5 cm ebatındadır. Filmdeki 3d modellemeler referans alınmış olması film doğruluğu anlamında da keyifli bir sergileme imkanı sunacaktır. Genel olarak modellemesi ve boya işçiliğini beğendim ben.

Malzemesi yine her zaman ki gibi Polystone olup el boyamasıdır. Ayrıca bir güzel yanıda diğer heykellere bağlanan diorama base özelliği ki base gerçekten güzel bir işçiliğe sahip. Artık Hulkbuster BDS Art Scale 1/10 – Avengers: Infinity War heykelini, Iron Studios web sitesinden $279.99 gibi bir rakamdan satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top