Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü

Fotoğraf: Storm Collectibles

AKSİYON FİGÜR

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü

“Bow down before my Psycho Power!” – M. Bison.

Storm Collectibles, giderek büyüyen Street Fighter serisine M.Bison (Battle Costume) figürünü katıyor!

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Serisinde!

Bütün jetonları bir kerede bitirmemek için çok uğraşırdım ama bir türlü yetişmez koşarak eve gidip para alıp yine atari salonuna geri gelirdim. En sevdiğim karakterlerin başında da M.Bison gelirdi hey gidi günler hey!

Storm Collectibles, Street Fighter serisini o kadar başarılı yapıyor ki her yeni üründe bu seriye biran önce başlamalıyım diye düşünmeme sebep oluyor. Daha önce çıkardıkları ilk M.Bison figürü de efsane idi. Yeni figürde M.Bison savaş kostümünü giymiş ve daha farklı bir yüz ifadesi ile koleksiyonlara girmek için bekliyor.

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Figürü

Storm Collectibles: M.Bison (Battle Costume) Street Fighter Serisinde!

Figür 3 adet değiştirilebilir kafa modellemesi ile birlikte geliyor. Bunun yanında 1 adet Psycho Power efekti, 1 adet değiştirilebilir uçar şekilde modellenmiş pelerin, 4 çift farklı el modellemesi ve Psycho power efekti için stand ile birlikte geliyor.

2019’un ilk çeyreğinde koleksiyonlarımızdaki yeri alacak.

Ek Bilgi:

M. Bison, Street Fighter adlı bilgisayar oyununda yer alan antagonist bir karakterdir. Uluslararası suç örgütü Shadoloo’nun lideridir. Kendi belirlediği Psycho power (Psikolojik güç) isimli dövüş taktiğini başarılı bir şekilde icra eder.

Geçmişi tam olarak bilinmemekle birlikte bölgeye gönderilen bir SSCB ajanı olduğu düşünülmektedir. Bölgede darbe yaparak kısa süreliğine de olsa Tayland diktatörü olmuştur. Daha sonra gelişen olaylar sayesinde Mriganka adasına kaçmıştır. Burada Shadoloo grubu ile birleşmiştir.

Bir gün adadaki madenciler bir mağarada çalışırken mağarada yüksek radyoaktivite saptarlar ve hemen M. Bison’a bildirirler. M. Bison mağaraya bizzat kendi gelerek bakar ama radyoaktivite o kadar etkilidir ki işçiler ölür; fakat M. Bison kurtulmayı başarır. Mağaradan çıktıktan sonra radyoaktivite yüzünden DNA sistemi büyük değişimlere uğrar ve bir insanın yapamayacağı hareketler ve özellikler artık M. Bison’da gözükmektedir. Shadoloo’yu ele geçirir ve dünyada büyük korku yaratır. Dünya’nın her yerinde ajanları vardır. Sagat, Vega ve Balrog önemli işler yapmamalarına rağmen tanınan karakterlerdir. M. Bison’un en büyük zevki insanların beynine girip onları yönetmesidir.

Kendisi sadist ruhlu bir insandır ve bunu oyunu kazandığında söylediği “hayatta kalmana sevindim, hala acı çekebiliyorsun” sözünden rahatlıkla anlayabiliriz. Fiziki olarak kaslı bir vücuda sahip olan M. Bison, eski SSCB askeri üniformasına benzer bir giysi giyer. Ellerinde, ayaklarında ve dizlerinde metal vardır. Saçları kısadır ve başına

Yorumlar

Daha Fazla AKSİYON FİGÜR

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top