Pazar, Kasım 27, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANAlien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel'a Ait!

Alien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel’a Ait!

Alien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel’a Ait!

Hepimizin yakından tanıdığı Alien ve Predator karakterlerinin çizgi roman hakları Dark Horse Comics’e aitken geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde Marvel bu karakterlerin çizgi roman haklarını aldı. Bu demek oluyor ki önümüzdeki zamanlarda çıkacak Alien ve Predator çizgi romanlarından tamamen Marvel sorumlu olacak.

Marvel Acquires Alien and Predator Comic Franchises

Bu karakterlere ait yazar çizer kadrosundan veya çıkacak sayılardan henüz bir bilgi paylaşılmadı. Marvel’in açıklamasına göre klasik karakterlerin yanında yeni karakterleri de beraberinde göreceğiz ve Alien & Predator evreninin daha önce görülmemiş kısımlarını keşfedeceğiz. Ayrıca çizer David Finch’in çizdiği teaser konsept çizimlere de bakmadan geçmeyelim.

Özellikle Predator’ın elinde tuttuğu Iron Man kaskı güzel ve merak ettirici bir detay olmuş doğrusu. Bu karakterlerin çizgi roman haklarının Marvel’a geçmesi iyi mi oldu yoksa kötü mü oldu hep beraber göreceğiz.

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -