Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaÇİZGİ ROMANAlien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel'a Ait!

Alien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel’a Ait!

Alien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel’a Ait!

Hepimizin yakından tanıdığı Alien ve Predator karakterlerinin çizgi roman hakları Dark Horse Comics’e aitken geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde Marvel bu karakterlerin çizgi roman haklarını aldı. Bu demek oluyor ki önümüzdeki zamanlarda çıkacak Alien ve Predator çizgi romanlarından tamamen Marvel sorumlu olacak.

Marvel Acquires Alien and Predator Comic Franchises

Bu karakterlere ait yazar çizer kadrosundan veya çıkacak sayılardan henüz bir bilgi paylaşılmadı. Marvel’in açıklamasına göre klasik karakterlerin yanında yeni karakterleri de beraberinde göreceğiz ve Alien & Predator evreninin daha önce görülmemiş kısımlarını keşfedeceğiz. Ayrıca çizer David Finch’in çizdiği teaser konsept çizimlere de bakmadan geçmeyelim.

Özellikle Predator’ın elinde tuttuğu Iron Man kaskı güzel ve merak ettirici bir detay olmuş doğrusu. Bu karakterlerin çizgi roman haklarının Marvel’a geçmesi iyi mi oldu yoksa kötü mü oldu hep beraber göreceğiz.

BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -