Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaÇİZGİ ROMANAlien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel'a Ait!

Alien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel’a Ait!

Alien ve Predator Çizgi Roman Hakları, Artık Marvel’a Ait!

Hepimizin yakından tanıdığı Alien ve Predator karakterlerinin çizgi roman hakları Dark Horse Comics’e aitken geçtiğimiz günlerde sürpriz bir şekilde Marvel bu karakterlerin çizgi roman haklarını aldı. Bu demek oluyor ki önümüzdeki zamanlarda çıkacak Alien ve Predator çizgi romanlarından tamamen Marvel sorumlu olacak.

Marvel Acquires Alien and Predator Comic Franchises

Bu karakterlere ait yazar çizer kadrosundan veya çıkacak sayılardan henüz bir bilgi paylaşılmadı. Marvel’in açıklamasına göre klasik karakterlerin yanında yeni karakterleri de beraberinde göreceğiz ve Alien & Predator evreninin daha önce görülmemiş kısımlarını keşfedeceğiz. Ayrıca çizer David Finch’in çizdiği teaser konsept çizimlere de bakmadan geçmeyelim.

Özellikle Predator’ın elinde tuttuğu Iron Man kaskı güzel ve merak ettirici bir detay olmuş doğrusu. Bu karakterlerin çizgi roman haklarının Marvel’a geçmesi iyi mi oldu yoksa kötü mü oldu hep beraber göreceğiz.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -