Cuma, Mart 24, 2023
Ana SayfaSİNEMAAltın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness'dan İlk Fragman Geldi!

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

İsveç’in Altın Palmiye‘li kendine has yönetmeni Ruben Östlund‘un 2022 Cannes Film Festivali’nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson’u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir süredir yönetmeni sevenlerin radarındaydı. Daha önce 2017’de The Square ile Altın Palmiye’ye uzanan Östlund’un yeni filmi Triangle of Sadness, bu sene Cannes Film Festivali’nin “Ana Yarışma” bölümünde gösterilmişti.

Woody Harrelson At Cannes & 'Triangle Of Sadness' Character – Deadline - Oacoree

Bu yılki Cannes edisyonunda yönetmene ikinci Altın Palmiye’sini kazandıran Triangle of Sadness’dan ilk fragman dün itibariyle yayınlandı. Büyük çoğunluğu lüks bir yatta geçen filmin Östlund’un kendine has mizahından yine ve yine izler taşıdığını söyleyebiliriz.

2009’da çektiği kısa film “Incident by A Bank” ile parlayan, 2014 yapımı aile hicvi Force Majeure’yle adından oldukça söz ettiren ve 2017 yapımı sanat dünyasını ele alan hicivsel filmi The Square ile Altın Palmiye’ye uzanan Ruben Östlund, 2. kez Altın Palmiye’yi kazanarak adını Francis Ford Copolla, Ken Loach ve Michael Haneke gibi yönetmenlerin arasına yazdırmış oldu.


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -