Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAmazing Yamaguchi 2.0 Spider-Man Geliyor!

Amazing Yamaguchi 2.0 Spider-Man Geliyor!

Yüksek pozlanılabilirliği ile bilinene Japon firması Kaiyodo, Spider-Man figürlerine bir yenisini ekleyerek Spider-Man 2.0 figürünü duyurdu.

26 Noktadan hareket kabiliyetine sahip süper-pozlanabilir figürün tasarımında ise Marvel çizgi romanlarındanki  ‘’Spider-Armor Mark IV’’ kostümünün baz alındığını açıkça görüyoruz.

Değiştirilebilir eller, değiştirilebilir gözler ve ağ aksesuarlarının yanısıra figürü pozlayabileceğiniz stantta kutuya dahil edilmiş.

Yüksek pozlanalabilirliğe ile figür fotoğrafçılarının harika pozlar yakabileyeceğini düşündüğümüz figür 2023 Haziran ayında çıkış yapacak. Figürün fiyatı ise Japonya için 83 dolar, dünya genelinde satışı için 99 dolar olarak açıklandı ve figür bazı satış platformlarında ön siparişe açıldı.


BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -