Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRAmazon da Gözümüze Çarpanlar!

Amazon da Gözümüze Çarpanlar!

Amazon da Gözümüze Çarpanlar

Selamlar herkese bugün şöyle Amazon’da boş boş bakarken fiyatlarıyla indirimleriyle gerek var oluşlarıyla dikkatimizi çeken figürlere, heykellere ve kültür mecralarımızdan olan ürünlere küçük bir bakış atıyoruz.

Bandai Shinken Red S.H.Figurarts ION Exclusive

Bandai’ye bayılıyorum çok seviyorum, öpüyorum. Fiyat performans boyutuyla özellikle anime ve maskeli figürlere gayet iyi uygulamaları güzel renk ve işçilik ve dokularıyla gönlümü kazanmayı başarıyorlar. Power Rangers ise bir ayrı aşkım… Onu da tabii ki çok seviyoruz ve figürümüz de bu artılarla listeye girmeye hak kazanıyor.

Square Enix Justice League Variant Play Arts Kai: The Flash Action Figure

Bu arkadaş neden burada! Bu figür tamı tamına $113 gibi inanılmaz bir indirimde şuan 36.24 $ alabileceğiniz bu figür Square Enix‘in inanılmaz işçiliğiyle acilen almanız gereken figürler arasında hızlı olun !

Funko POP! Animation: Avatar

Buruda daha ne kadar Avatar öveyim ben bilmiyorum dilimde tüy bitti. Öldüm bittim.Funko kendi kitlesini besleyemediği son zamanlarda farklı pozlamalar ve inanılmaz tatlışlıkla Avatar’ı unutmadığını yeni ve inanılmaz güzel Funko serisiyle adeta gövde gösterisi yapıyor.

Tamashii Nations Bandai S.H. Figuarts Batman Justice League Action Figure

Ben Affleck’in Batman ine veda ediyoruz Robert’in zamanı yavaş yavaş yaklaşıyor. Bu figür 44 $ fiyatına sahip Ben Affleck’i özleyiciğimize canı gönülden inanmam sebebiyle bu figürü herkesin göz altına alması gerektiğini söylüyorum zira kendisi önümüzdeki zamanda fiyat uçuşu yaşayabilir Bandai kalitesini her zamanki gibi belli ettiği için daha fazla uzatma ihtiyacı duymuyorum. (PAS)

Bu ürünlere dikkat edin serimizi heykeller kitaplar ile de daha geniş bir yelpazeye kavuşturmayı planlıyorum umarım beğenmişsinizdir. FSD hepinize iyi günler diler. Burası dolardan dolayı figür alamayanlar kulübü.

[foogallery id=”26640″]

BENZER HABERLER

San Diego Comic Con 2021 Özel The Crow Figürü Geliyor!

0
The Crow filmindeki ünlü Eric Draven'ın sandalyesinde oturma sahnesinden ilhamla tasarlanan bu San Diego Comic Con 2021 özel figür setinin içeriğinde bol eklemli bir Eric Draven...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -