Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAmazon da Gözümüze Çarpanlar!

Amazon da Gözümüze Çarpanlar!

Amazon da Gözümüze Çarpanlar

Selamlar herkese bugün şöyle Amazon’da boş boş bakarken fiyatlarıyla indirimleriyle gerek var oluşlarıyla dikkatimizi çeken figürlere, heykellere ve kültür mecralarımızdan olan ürünlere küçük bir bakış atıyoruz.

Bandai Shinken Red S.H.Figurarts ION Exclusive

Bandai’ye bayılıyorum çok seviyorum, öpüyorum. Fiyat performans boyutuyla özellikle anime ve maskeli figürlere gayet iyi uygulamaları güzel renk ve işçilik ve dokularıyla gönlümü kazanmayı başarıyorlar. Power Rangers ise bir ayrı aşkım… Onu da tabii ki çok seviyoruz ve figürümüz de bu artılarla listeye girmeye hak kazanıyor.

Square Enix Justice League Variant Play Arts Kai: The Flash Action Figure

Bu arkadaş neden burada! Bu figür tamı tamına $113 gibi inanılmaz bir indirimde şuan 36.24 $ alabileceğiniz bu figür Square Enix‘in inanılmaz işçiliğiyle acilen almanız gereken figürler arasında hızlı olun !

Funko POP! Animation: Avatar

Buruda daha ne kadar Avatar öveyim ben bilmiyorum dilimde tüy bitti. Öldüm bittim.Funko kendi kitlesini besleyemediği son zamanlarda farklı pozlamalar ve inanılmaz tatlışlıkla Avatar’ı unutmadığını yeni ve inanılmaz güzel Funko serisiyle adeta gövde gösterisi yapıyor.

Tamashii Nations Bandai S.H. Figuarts Batman Justice League Action Figure

Ben Affleck’in Batman ine veda ediyoruz Robert’in zamanı yavaş yavaş yaklaşıyor. Bu figür 44 $ fiyatına sahip Ben Affleck’i özleyiciğimize canı gönülden inanmam sebebiyle bu figürü herkesin göz altına alması gerektiğini söylüyorum zira kendisi önümüzdeki zamanda fiyat uçuşu yaşayabilir Bandai kalitesini her zamanki gibi belli ettiği için daha fazla uzatma ihtiyacı duymuyorum. (PAS)

Bu ürünlere dikkat edin serimizi heykeller kitaplar ile de daha geniş bir yelpazeye kavuşturmayı planlıyorum umarım beğenmişsinizdir. FSD hepinize iyi günler diler. Burası dolardan dolayı figür alamayanlar kulübü.

[foogallery id=”26640″]
BENZER HABERLER

Nope (2022) Film İncelemesi

0
Key & Peele şovuyla tanımaya başladığımız, ardından 2017 yapımı Get Out'la adından sıkça söz ettirip 2019'da çektiği Us ile artık adını sıkça andığımız yönetmen...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -