Perşembe, Aralık 8, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAmazon da Gözümüze Çarpanlar!

Amazon da Gözümüze Çarpanlar!

Amazon da Gözümüze Çarpanlar

Selamlar herkese bugün şöyle Amazon’da boş boş bakarken fiyatlarıyla indirimleriyle gerek var oluşlarıyla dikkatimizi çeken figürlere, heykellere ve kültür mecralarımızdan olan ürünlere küçük bir bakış atıyoruz.

Bandai Shinken Red S.H.Figurarts ION Exclusive

Bandai’ye bayılıyorum çok seviyorum, öpüyorum. Fiyat performans boyutuyla özellikle anime ve maskeli figürlere gayet iyi uygulamaları güzel renk ve işçilik ve dokularıyla gönlümü kazanmayı başarıyorlar. Power Rangers ise bir ayrı aşkım… Onu da tabii ki çok seviyoruz ve figürümüz de bu artılarla listeye girmeye hak kazanıyor.

Square Enix Justice League Variant Play Arts Kai: The Flash Action Figure

Bu arkadaş neden burada! Bu figür tamı tamına $113 gibi inanılmaz bir indirimde şuan 36.24 $ alabileceğiniz bu figür Square Enix‘in inanılmaz işçiliğiyle acilen almanız gereken figürler arasında hızlı olun !

Funko POP! Animation: Avatar

Buruda daha ne kadar Avatar öveyim ben bilmiyorum dilimde tüy bitti. Öldüm bittim.Funko kendi kitlesini besleyemediği son zamanlarda farklı pozlamalar ve inanılmaz tatlışlıkla Avatar’ı unutmadığını yeni ve inanılmaz güzel Funko serisiyle adeta gövde gösterisi yapıyor.

Tamashii Nations Bandai S.H. Figuarts Batman Justice League Action Figure

Ben Affleck’in Batman ine veda ediyoruz Robert’in zamanı yavaş yavaş yaklaşıyor. Bu figür 44 $ fiyatına sahip Ben Affleck’i özleyiciğimize canı gönülden inanmam sebebiyle bu figürü herkesin göz altına alması gerektiğini söylüyorum zira kendisi önümüzdeki zamanda fiyat uçuşu yaşayabilir Bandai kalitesini her zamanki gibi belli ettiği için daha fazla uzatma ihtiyacı duymuyorum. (PAS)

Bu ürünlere dikkat edin serimizi heykeller kitaplar ile de daha geniş bir yelpazeye kavuşturmayı planlıyorum umarım beğenmişsinizdir. FSD hepinize iyi günler diler. Burası dolardan dolayı figür alamayanlar kulübü.

[foogallery id=”26640″]
BENZER HABERLER

Hasbro: Rise of the Beasts Filminin İlk Figürlerini Duyurdu!

0
Hasbro, Transformers'ın serisinin yeni filmi olan Transformers: Rise of the Beasts filminin ilk figürleri duyurdu. Henüz iki tane figür duyuran Hasbro, önümüzdeki dönemde seriye...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -