Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHABERLERAmazon Game Studios'tan Yeni Yüzüklerin Efendisi Oyunu!

Amazon Game Studios’tan Yeni Yüzüklerin Efendisi Oyunu!

Hepimizin yakından tanıdığı amazon.com’un bir uzantısı olan Amazon Oyun Stüdyosu, Leyou Teknoloji Holding’i ile beraber bir orta çağ oyunu geliştirmekte olduğunu açıkladı.
Amazon daha önce gündeme Lord of The Rings dizisi üretmekte olduğu için gelmişti hatırlarsanız. Diziyle yetinmemiş olacaklar ki, aynı evrenden yararlanarak bir de oyun çıkarma kararı almışlar.
Çok bilindik bir edebiyat eseri olan ve aynı isimli romanından uyarlanan filmleriyle de tanıdığımız Lord of The Rings (J.R.R. Tolkien) serisinden esinlenecek olan bu oyun, multi-player (çoklu oyunculu) ve oynaması bedava bir oyun olacak. Bu oyun aynı zamanda kitabın hayranlarına Tolkien’in topraklarını keşfetmek için yeni ve eşsiz bir deneyim vaadetmekte.
Oyun hem bilgisayar hem de konsol için üretilecek.


Amazon Oyun Stüdyosundan Christoph Hartmann, bu projeyi şu şekilde tanımlıyor:
” Oyunculara hem kendi orijinal fikirlerimizi hem de Yüzüklerin Efendisi gibi sevilen kültürel bir eseri yüksek kalitede bir oyun olarak sunmak en büyük önceliğimiz. Tolkien’in Orta Dünya’sı, dünyanın en zengin kurgu dünyalarından birisi ve bu dünya, tecrübeli MMO geliştiricileri ekibimize oynamak ve yaratmak için muazzam bir fırsat sunuyor.”
Amazon’un daha önceki oyunlarına bakmak isterseniz, 17.yüzyılda geçen ve henüz yapım aşamasında olan New World oyununa da göz atabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -