Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaHABERLERAmazon Game Studios'tan Yeni Yüzüklerin Efendisi Oyunu!

Amazon Game Studios’tan Yeni Yüzüklerin Efendisi Oyunu!

Hepimizin yakından tanıdığı amazon.com’un bir uzantısı olan Amazon Oyun Stüdyosu, Leyou Teknoloji Holding’i ile beraber bir orta çağ oyunu geliştirmekte olduğunu açıkladı.
Amazon daha önce gündeme Lord of The Rings dizisi üretmekte olduğu için gelmişti hatırlarsanız. Diziyle yetinmemiş olacaklar ki, aynı evrenden yararlanarak bir de oyun çıkarma kararı almışlar.
Çok bilindik bir edebiyat eseri olan ve aynı isimli romanından uyarlanan filmleriyle de tanıdığımız Lord of The Rings (J.R.R. Tolkien) serisinden esinlenecek olan bu oyun, multi-player (çoklu oyunculu) ve oynaması bedava bir oyun olacak. Bu oyun aynı zamanda kitabın hayranlarına Tolkien’in topraklarını keşfetmek için yeni ve eşsiz bir deneyim vaadetmekte.
Oyun hem bilgisayar hem de konsol için üretilecek.


Amazon Oyun Stüdyosundan Christoph Hartmann, bu projeyi şu şekilde tanımlıyor:
” Oyunculara hem kendi orijinal fikirlerimizi hem de Yüzüklerin Efendisi gibi sevilen kültürel bir eseri yüksek kalitede bir oyun olarak sunmak en büyük önceliğimiz. Tolkien’in Orta Dünya’sı, dünyanın en zengin kurgu dünyalarından birisi ve bu dünya, tecrübeli MMO geliştiricileri ekibimize oynamak ve yaratmak için muazzam bir fırsat sunuyor.”
Amazon’un daha önceki oyunlarına bakmak isterseniz, 17.yüzyılda geçen ve henüz yapım aşamasında olan New World oyununa da göz atabilirsiniz.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -