Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaOYUNLARAmazon Prime Gaming'den 3 Yeni Ücretsiz Oyun!

Amazon Prime Gaming’den 3 Yeni Ücretsiz Oyun!

Amazon Prime Gaming, sık sık yaptığı gibi bu sefer de ücretsiz verdiği kaliteli oyunlarla karşımızda. Geçtiğimiz ay biz oyunculara Frost Punk, Football Manager 2021, Need for Speed: Hot Pursuit ve birtakım daha oyun veren Prime Gaming, bu ay da bizlere verdiği oyunlar arasından şu 3 oyun öne çıkıyor:

(Haberi yazdığı için Alper Kütahya‘ya teşekkür ederiz.)

 

STAR WARS Jedi: Fallen Order

2019 yılında çıkan bu Star Wars oyununu Ocak ayı boyunca Amozon Prime Gaming’ten 280TL yerine ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Oyunu talep ettikten sonra size verilen kodu mevcut Origin hesabınıza girerek oyunu indirmeye başlayabilirsiniz.

Oyun, “Order 66” olayından 5 yıl sonrasını konu almakta. Şayet Star Wars hayranıysanız kesinlikle kaçırmamanız gereken bir oyun.

.

Total War: Warhammer

Amozon Prime Gaming’in kısa bir süreliğine ücretsiz verdiği bir sonraki oyun Total War: Warhammer. Bu oyun kısa süreliğine 345TL yerine Prime Gaming’te ücretsiz. Bu oyuna sahip olmak için tek yapmanız gereken Amozon hesabınız ile Epic Games hesabınızı bağlamak. Bunun dışında yapmanız gereken tek bir şey kalıyor: hunharca oynamak.

.

World War Z: Aftermath

2019 yılında çıkan oyunun geliştirilmiş versiyonu ve hikâyeyi devam ettiren halidir World War Z: Aftermath. Prime Gaming ile bu oyunu ücretsiz kütüphanenize ekleyebilirsiniz. Bu oyuna sahip olabilmek için tek yapmanız gereken Amozon hesabınız ile Epic Games hesabınızı bağlayıp oyunu talep etmektir. Zombilerle kapışmayı seven biriyseniz bir şans vermenizi tavsiye ederiz.

 

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -