Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaDİZİLERAmazon'dan Fallout Dizisi Geliyor!

Amazon’dan Fallout Dizisi Geliyor!

Amazon tarafından Temmuz 2020’de Fallout serisinin dizi uyarlamasının yapılacağı duyurulmuştu. Amazon’un bu Fallout projesine, dizinin senaryo kalitesine göre onay vereceği açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde dizi resmi onay aldı ve yapım aşamasına geçildi.

Dizinin yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Fallout dizisini Bethesda’nın da yardımıyla yapacaklar ve ilk bölümün yönetmenliğini de onlar üstlenecek.

Nolan’ın isminin projede geçmesi son derece heyecan verici çünkü kendisi Person of Interest gibi güzel bir dizinin de yaratıcısıydı. Üstelik daha önce Interstellar, The Dark Knight, Memento ve The Prestige filmlerinin de senaristliğini yapmıştı.

Bilmeyenler için Fallout serisi, 1997 yılında Black Isle Studio tarafından ilk oyunu geliştirilen bir taktiksel rol yapma oyunuydu. Amerika’nın ve dünyanın geri kalanının nükleer savaşın etkisiyle mahvolduğu bir gelecekte geçen oyunda, hayatta kalmayı başaran canlılar mutasyona uğrayarak canavarlaşmıştı ve siz bu dünyada hayatta kalanların arasındaydınız.

Dizi için Bethesda da destek veriyor ancak bu destekleri danışmanlık seviyesinde kalacak gibi durmakta. Yani Amazon’un Fallout dizisinden sorumlu olacak isim Bethesda değil, Nolan ve Joy olacak. Yeni detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -