Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaTV SERİLERİAmazon'dan Fallout Dizisi Geliyor!

Amazon’dan Fallout Dizisi Geliyor!

Amazon tarafından Temmuz 2020’de Fallout serisinin dizi uyarlamasının yapılacağı duyurulmuştu. Amazon’un bu Fallout projesine, dizinin senaryo kalitesine göre onay vereceği açıklanmıştı. Geçtiğimiz günlerde dizi resmi onay aldı ve yapım aşamasına geçildi.

Dizinin yaratıcıları Jonathan Nolan ve Lisa Joy, Fallout dizisini Bethesda’nın da yardımıyla yapacaklar ve ilk bölümün yönetmenliğini de onlar üstlenecek.

Nolan’ın isminin projede geçmesi son derece heyecan verici çünkü kendisi Person of Interest gibi güzel bir dizinin de yaratıcısıydı. Üstelik daha önce Interstellar, The Dark Knight, Memento ve The Prestige filmlerinin de senaristliğini yapmıştı.

Bilmeyenler için Fallout serisi, 1997 yılında Black Isle Studio tarafından ilk oyunu geliştirilen bir taktiksel rol yapma oyunuydu. Amerika’nın ve dünyanın geri kalanının nükleer savaşın etkisiyle mahvolduğu bir gelecekte geçen oyunda, hayatta kalmayı başaran canlılar mutasyona uğrayarak canavarlaşmıştı ve siz bu dünyada hayatta kalanların arasındaydınız.

Dizi için Bethesda da destek veriyor ancak bu destekleri danışmanlık seviyesinde kalacak gibi durmakta. Yani Amazon’un Fallout dizisinden sorumlu olacak isim Bethesda değil, Nolan ve Joy olacak. Yeni detaylar geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz, takipte kalın!

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -