Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Arkabahçe 2.El Oyuncak Ve Figür Pazarı’nın 2.si Geliyor!

Fotoğraf: Arkabahçe 2.El Oyuncak Ve Figür Pazarı

AKSİYON FİGÜR

Arkabahçe 2.El Oyuncak Ve Figür Pazarı’nın 2.si Geliyor!

Arkabahçe 2.El Oyuncak Ve Figür Pazarı`nın 2.si Geliyor!

Arkabahçe 2.El Oyuncak Ve Figür Pazarı’nın 2.si Geliyor!

İlki, 3 ay önce düzenlenen 2.el oyuncak ve figür pazarına bizzat gittim. İlk önce sizlere olayı anlatıp, sonrada avantajlarından biraz bahsetmek istiyorum. Olayımız, etkinlik süresi boyunca figür alışverişinin yanı sıra, yeni arkadaşlıklar edinmek veya daha önce sanal ortamlardan tanıdığınız kişilerle yüz yüze görüşmek. Tabi bunların yanı sıra, her çeşit figürü, gerek 2.el gerekse sıfır haliyle oradaki standlardan bulabiliyorsunuz.

Birkaç örnek verecek olursam; Çeşit çeşit, her boy ve seriden, Star Wars figürleri, Marvel ve DC karakterlerinin her türlü figürü, orta çağ severler için mükemmel LOTR figürleri, onun dışında aklınıza gelebilecek her türlü, eski ve yeni serilerden oyuncak ve figürler, o günler boyunca orada sizi bekliyor olacak.

Bunlar zaten güzel ve yeterli gibi duruyor ama daha bitmedi. Arkabahçe’nin orada standı bulunan satıcılardan, stand açmaları için tek istedikleri şey ise, her stand sahibinin sadece 1 adet figürü çekilişle vermeleri ve tabikide standında belli bir sayıda ürünün olması gerekiyor Detaylar için Arkabahçe ile ileşime geçmeniz gerekiyor. Anlık olarak gerçekleşen çekilişler, çok heyecanlı ve hızlı olup biterken gününüz, ürün size çıksada, çıkmasada çok daha güzelleşiyor.Etkinlik boyunca, Arkabahçe tarafından, içecek ve ikramlarda sunuluyor, yani oradan ayrılmak için hiçbir sebebiniz yok.

Etkinliğin 2.seferi ise ilki ile yine aynı yerde. 26-27-28 Ocak Büyük Beşiktaş Çarşısı üst kat ve Arkabahçe’nin etrafında, herkesi bekliyoruz.

Şimdi birkaç madde ile avantajlarına geçelim.

Avantajları:

  • Ucuza, çok iyi figür ve oyuncak bulma şansı.
  • Çok iyi arkadaşlıkların başlangıcı.
  • Bir şey almasanız bile kendi figür ve oyuncak bilginizi,dünyanızı geliştirme fırsatı.
  • Ve bunlar gibi daha birçok şey.

Ek olarak:

Yazının başında, ilkine gittiğimi söylemiştim ve gittiğimde, elimdeki imkanlar dahilinde, oraya gidemeyenler veya merak edenler için bir video çektim.Bunuda kanalımda yayınladım.Eğer sizde ordaki ortamı merak ediyorsanız sizi aşağıdaki link’e davet ediyorum.

İlki düzenlenen, 2.El Oyuncak Ve Figür Pazarı Videosu:

Arkabahçe özünde, bir çizgi roman dükkanı olsada, türkiyedeki figür dünyasına bu katkılarından dolayı çok teşekkür ediyorum.Umarım, zamanla diğer illerimizde de bu şekilde etkinlikler giderek çoğalır.

Bu arada hemen bu müjdeli haberide verelim, izmir’deki koleksiyonerler kendini hazırlasın çünkü bu tarz bir figür temalı etkinlikler yakında izmir’de.Takip’de kalın.

Etkinlik sayfası için: www.facebook.com/events/138339330302739/

İlk etkinlik’den birkaç kare ile yazımızın sonuna geliyoruz, hafta sonu görüşmek üzere.

 

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top