Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys: Devil May Cry III – Dante Figürü!

Asmus Toys: Devil May Cry III – Dante Figürü!

Asmus Toys, Devil May Cry III oyunundan Dante figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür 12 inç (yaklaşık 31 cm) boyunda ve 32 noktadan artikülasyona sahip. Figür standart ve luxury olmak üzere iki versiyonla ön siparişe sunuldu.

Standart versiyonda figürün yanında aksesuar olarak iki farklı kafa modellemesi, değişebilen eller, Rebellion kılıcı, Ebony ve Ivory tabancaları, Kalina Ann silahı, Perfect Amulet ve stant bulunuyor. Luxury versiyonda ise bunlara ek olarak Coyote-A tüfeği, Agni ve Rudra bıçakları, Nevan silahı, Cerberus silahı ve tüm bu silahlar için silah rafı mevcut.

Asmus Toys internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün standart versiyonunun fiyatı $210, luxury versiyonun fiyatı ise $295 ve 2022 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -