Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys: Devil May Cry III – Dante Figürü!

Asmus Toys: Devil May Cry III – Dante Figürü!

Asmus Toys, Devil May Cry III oyunundan Dante figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür 12 inç (yaklaşık 31 cm) boyunda ve 32 noktadan artikülasyona sahip. Figür standart ve luxury olmak üzere iki versiyonla ön siparişe sunuldu.

Standart versiyonda figürün yanında aksesuar olarak iki farklı kafa modellemesi, değişebilen eller, Rebellion kılıcı, Ebony ve Ivory tabancaları, Kalina Ann silahı, Perfect Amulet ve stant bulunuyor. Luxury versiyonda ise bunlara ek olarak Coyote-A tüfeği, Agni ve Rudra bıçakları, Nevan silahı, Cerberus silahı ve tüm bu silahlar için silah rafı mevcut.

Asmus Toys internet sitesinde ön siparişe sunulan figürün standart versiyonunun fiyatı $210, luxury versiyonun fiyatı ise $295 ve 2022 yılının ikinci çeyreğinde koleksiyonerlerle buluşması bekleniyor.

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -