Pazar, Temmuz 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRAsmus Toys: Lord of the Rings - Legolas Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys: Lord of the Rings – Legolas Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys, Lord of the Rings serisinin yeni figürü olan Legolas karakterini duyurdu. 1/6 ölçekli olan Lord of the Rings: The Two Towers – Legolas ”The Battle of Helms Deep” figürü 12” (yaklaşık 30cm) uzunluğa sahip. Saçlarında hem gerçekçi hem de sculpt edilmiş saçlar mevcut.

Legolas; kumaş pelerin, değiştirilebilir eller, bir yay, oklar, sadak, kılıç, kın, hançer ve hançerin kınıyla gelmekte. Helms Deep savaşını andıran bir diorama da mevcut.

289$ olarak fiyatlandırılan bu figürün 2021 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapması planlanıyor. Ön sipariş için Asmus Toys ve Sideshow Collectibles sitelerini kullanabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Sideshow Con 2021’den Yeni Figürler ve Heykeller!

0
Sideshow Con 2021 etkinliği devam ederken, etkinliğe katılan firmalar çıkaracakları yeni figürleri ve yeni heykelleri duyurmaya devam ediyor. Bu ürünler şu şekilde: Sideshow Collectibles The...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -