Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys: Lord of the Rings - Legolas Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys: Lord of the Rings – Legolas Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys, Lord of the Rings serisinin yeni figürü olan Legolas karakterini duyurdu. 1/6 ölçekli olan Lord of the Rings: The Two Towers – Legolas ”The Battle of Helms Deep” figürü 12” (yaklaşık 30cm) uzunluğa sahip. Saçlarında hem gerçekçi hem de sculpt edilmiş saçlar mevcut.

Legolas; kumaş pelerin, değiştirilebilir eller, bir yay, oklar, sadak, kılıç, kın, hançer ve hançerin kınıyla gelmekte. Helms Deep savaşını andıran bir diorama da mevcut.

289$ olarak fiyatlandırılan bu figürün 2021 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapması planlanıyor. Ön sipariş için Asmus Toys ve Sideshow Collectibles sitelerini kullanabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -