Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys: The Lord of the Rings - Bilbo Baggins Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys: The Lord of the Rings – Bilbo Baggins Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys, büyütmekte oldukları The Lord of the Rings serisine bir yenisini daha ekliyor. Asmus Toys, 2020 yılında aramızdan ayrılan sevgili aktör Ian Holm‘un canlandırdığı Bilbo Baggins karakterini 1/6 ölçekli yeni bir figür ile karşımıza getiriyor.

The Lord of the Rings üçlemesindeki yaşlı haliyle karşımıza çıkan Bilbo figürü yaklaşık 8.5” (21.5cm) boyutunda durmakta.

Figürle birlikte aksesuar olarak değiştirilebilir el modellemeleri, 2 adet kafa modellemesi, sırt çantası, piposu, yürüme sopası, kitabı ve birkaç aksesuar daha gelmekte. Ayrıca Asmus Toys Online Shop sitesinden sipariş verirseniz, figür ile birlikte diorama standa da sahip olmuş olursunuz.

185$ fiyat ile ön siparişe açılan figürün 2022 yılının ikinci çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

Şahsen Orta Dünya hayranı olarak yüz modellemesini daha iyi yapabileceklerini söylemeden edemeyeceğim. Fakat yine de Asmus Toys, koleksiyonumda bulunasını isteyeceğim bir ürün çıkartmış.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -