Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys: The Lord of the Rings - Bilbo Baggins Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys: The Lord of the Rings – Bilbo Baggins Figürünü Duyurdu!

Asmus Toys, büyütmekte oldukları The Lord of the Rings serisine bir yenisini daha ekliyor. Asmus Toys, 2020 yılında aramızdan ayrılan sevgili aktör Ian Holm‘un canlandırdığı Bilbo Baggins karakterini 1/6 ölçekli yeni bir figür ile karşımıza getiriyor.

The Lord of the Rings üçlemesindeki yaşlı haliyle karşımıza çıkan Bilbo figürü yaklaşık 8.5” (21.5cm) boyutunda durmakta.

Figürle birlikte aksesuar olarak değiştirilebilir el modellemeleri, 2 adet kafa modellemesi, sırt çantası, piposu, yürüme sopası, kitabı ve birkaç aksesuar daha gelmekte. Ayrıca Asmus Toys Online Shop sitesinden sipariş verirseniz, figür ile birlikte diorama standa da sahip olmuş olursunuz.

185$ fiyat ile ön siparişe açılan figürün 2022 yılının ikinci çeyreğinde çıkış yapması bekleniyor.

Şahsen Orta Dünya hayranı olarak yüz modellemesini daha iyi yapabileceklerini söylemeden edemeyeceğim. Fakat yine de Asmus Toys, koleksiyonumda bulunasını isteyeceğim bir ürün çıkartmış.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -