Salı, Şubat 7, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys – Yüzüklerin Efendisi - Ayrıkvadi'nin Leydisi Arwen Figürü!

Asmus Toys – Yüzüklerin Efendisi – Ayrıkvadi’nin Leydisi Arwen Figürü!

Asmus Toys, yakında çıkacak Yüzüklerin Efendisi – Ayrıkvadi’nin Leydisi Arwen’in 1/6 Ölçek Figürü için ön siparişleri açtı.

Figür, 30’dan fazla artikülasyon noktasıyla 10 inç (yaklaşık 25 cm) boyunda olacak.Arwen figürünün köklü saçları, kumaş kıyafeti, birden fazla değiştirilebilir eli, açık yeşil kaplı kitabı, Elf Masası, Elf şamdanı ve figür standı vardır. Asmus Toys ayrıca 1/6 ölçekli, çarşaflı ve flanel yastıklı bir şezlong içeren – Store Exclusive Edition sunuyor.

Arwen Standard Edition Figürünün fiyatı $190,  Exclusive Edition Figürünün fiyatı ise $250 olarak belirlendi. Bu senenin üçüncü çeyreğinde çıkması belirleniyor. Direkt olarak Asmus Toys üzerinden satın alanlar dünya çapında ücretsiz gönderimden yararlanacak.

BENZER HABERLER

Hasbro’dan Transformers: Rise of the Beasts – Scourge Figürü!

0
Hasbro, Transformers tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son çıkardıkları figür ise ''Transformers Studio Series 101: Rise of the Beasts - Scourge'' figürü oldu. Figür,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -