Perşembe, Haziran 24, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRAsmus Toys – Yüzüklerin Efendisi - Ayrıkvadi'nin Leydisi Arwen Figürü!

Asmus Toys – Yüzüklerin Efendisi – Ayrıkvadi’nin Leydisi Arwen Figürü!

Asmus Toys, yakında çıkacak Yüzüklerin Efendisi – Ayrıkvadi’nin Leydisi Arwen’in 1/6 Ölçek Figürü için ön siparişleri açtı.

Figür, 30’dan fazla artikülasyon noktasıyla 10 inç (yaklaşık 25 cm) boyunda olacak.Arwen figürünün köklü saçları, kumaş kıyafeti, birden fazla değiştirilebilir eli, açık yeşil kaplı kitabı, Elf Masası, Elf şamdanı ve figür standı vardır. Asmus Toys ayrıca 1/6 ölçekli, çarşaflı ve flanel yastıklı bir şezlong içeren – Store Exclusive Edition sunuyor.

Arwen Standard Edition Figürünün fiyatı $190,  Exclusive Edition Figürünün fiyatı ise $250 olarak belirlendi. Bu senenin üçüncü çeyreğinde çıkması belirleniyor. Direkt olarak Asmus Toys üzerinden satın alanlar dünya çapında ücretsiz gönderimden yararlanacak.

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -