Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys – Yüzüklerin Efendisi - Ayrıkvadi'nin Leydisi Arwen Figürü!

Asmus Toys – Yüzüklerin Efendisi – Ayrıkvadi’nin Leydisi Arwen Figürü!

Asmus Toys, yakında çıkacak Yüzüklerin Efendisi – Ayrıkvadi’nin Leydisi Arwen’in 1/6 Ölçek Figürü için ön siparişleri açtı.

Figür, 30’dan fazla artikülasyon noktasıyla 10 inç (yaklaşık 25 cm) boyunda olacak.Arwen figürünün köklü saçları, kumaş kıyafeti, birden fazla değiştirilebilir eli, açık yeşil kaplı kitabı, Elf Masası, Elf şamdanı ve figür standı vardır. Asmus Toys ayrıca 1/6 ölçekli, çarşaflı ve flanel yastıklı bir şezlong içeren – Store Exclusive Edition sunuyor.

Arwen Standard Edition Figürünün fiyatı $190,  Exclusive Edition Figürünün fiyatı ise $250 olarak belirlendi. Bu senenin üçüncü çeyreğinde çıkması belirleniyor. Direkt olarak Asmus Toys üzerinden satın alanlar dünya çapında ücretsiz gönderimden yararlanacak.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -