Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys'dan Gollum ve Sméagol Figürleri Geliyor!

Asmus Toys’dan Gollum ve Sméagol Figürleri Geliyor!

Asmus Toys, 1/6 ölçekli Lord of the Rings serisine iki yeni figür daha katıyor. Gollum ve Sméagol şeklinde iki ayrı figür duyuran Asmus Toys, ‘Luxury Edition‘ versiyonu ile iki figürü aynı kutuda karşımıza çıkartıyor. Figürler yaklaşık olarak 8” (20cm) boyutunda olup 22 yerden artikülasyona sahip olacak. Buna ek olarak artikülasyon noktaları kollarda ve bacaklarda gözükmeyecek.

Gollum figürü kutu içeriği olarak Gollum kafa modellemesi ve oynatılabilir gözler, değiştirilebilir el modellemeleri, değiştirilebilir çömelmiş pozda bacak modellemesi, bir balık ve Tek Yüzüğü içeriyor.

Sméagol figürü ise Gollum figürüyle aynı aksesuarları içeriyor fakat kafa modellemesi Sméagol’e özel olacak olacak.

Luxury Edition‘da ise her iki figür ve bütün aksesuarlarına ek olarak kaya şeklinde bir diorama taban bulunacak.

Figürlerin ikisi de 130$, Luxury Edition ise 270$ olarak çıkış yapacak. Çıkış tarihleri ise 2022 yılının 2. çeyreği olarak tahmin ediliyor.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -