Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys'dan Gollum ve Sméagol Figürleri Geliyor!

Asmus Toys’dan Gollum ve Sméagol Figürleri Geliyor!

Asmus Toys, 1/6 ölçekli Lord of the Rings serisine iki yeni figür daha katıyor. Gollum ve Sméagol şeklinde iki ayrı figür duyuran Asmus Toys, ‘Luxury Edition‘ versiyonu ile iki figürü aynı kutuda karşımıza çıkartıyor. Figürler yaklaşık olarak 8” (20cm) boyutunda olup 22 yerden artikülasyona sahip olacak. Buna ek olarak artikülasyon noktaları kollarda ve bacaklarda gözükmeyecek.

Gollum figürü kutu içeriği olarak Gollum kafa modellemesi ve oynatılabilir gözler, değiştirilebilir el modellemeleri, değiştirilebilir çömelmiş pozda bacak modellemesi, bir balık ve Tek Yüzüğü içeriyor.

Sméagol figürü ise Gollum figürüyle aynı aksesuarları içeriyor fakat kafa modellemesi Sméagol’e özel olacak olacak.

Luxury Edition‘da ise her iki figür ve bütün aksesuarlarına ek olarak kaya şeklinde bir diorama taban bulunacak.

Figürlerin ikisi de 130$, Luxury Edition ise 270$ olarak çıkış yapacak. Çıkış tarihleri ise 2022 yılının 2. çeyreği olarak tahmin ediliyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -