Cumartesi, Temmuz 31, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRAsmus Toys'dan Lord of the Rings- Balrog Figürü Geliyor!

Asmus Toys’dan Lord of the Rings- Balrog Figürü Geliyor!

The Lord Of The Rings: Fellowship Of The Ring filminde gördüğümüz Morgoth’un Balrog’u, Asmus Toys ile birlikte tekrar koleksiyonerlerle buluşuyor.

8 inch (yaklaşık 20.5 cm) olan figürün kanatlarının açıklığı 11 inch’e (27 cm) ulaşıyor. 5 noktadan hareket kabiliyetine sahip figür filmdeki sahnede kullandığı ikonik ateş kırbacı aksesuarı ile geliyor. Ayrıca kutunun içerisinden rahatça ayakta durabilmesi için bir stand da beraberinde geliyor.

Asmus Toys bu figürün LOTR/Hobbit aksiyon figürü serilerinin ilki olacağını ancak devamında diğer karakterleri de yapacaklarını söylediler. Uzun yıllardır 1/6 için Orta Dünya figürü çıkaran Asmus Toys’a güvenimiz tam ve yeni parçaları da merakla bekliyoruz.

Balrog figürü 120$ olarak fiyatlandırılmış durumda ve koleksiyonerlerle 2021 Kasım ayında buluşturulması planlanıyor. Asmus Toys’un kendi sitesi üzerinden de ön sipariş vermek mümkün.

BENZER HABERLER

Hot Toys: Batman Arkham Origins – Batman XE Suit Figürünü Duyurdu!

0
Hot Toys, Batman Arkham Origins – Batman XE Suit figürünü duyurdu. 1/6 ölçekli figür, yaklaşık 12 inç (30 cm) olacak. Figür 30 eklem noktası bulundurmakla...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -