Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys'dan Lord of the Rings- Balrog Figürü Geliyor!

Asmus Toys’dan Lord of the Rings- Balrog Figürü Geliyor!

The Lord Of The Rings: Fellowship Of The Ring filminde gördüğümüz Morgoth’un Balrog’u, Asmus Toys ile birlikte tekrar koleksiyonerlerle buluşuyor.

8 inch (yaklaşık 20.5 cm) olan figürün kanatlarının açıklığı 11 inch’e (27 cm) ulaşıyor. 5 noktadan hareket kabiliyetine sahip figür filmdeki sahnede kullandığı ikonik ateş kırbacı aksesuarı ile geliyor. Ayrıca kutunun içerisinden rahatça ayakta durabilmesi için bir stand da beraberinde geliyor.

Asmus Toys bu figürün LOTR/Hobbit aksiyon figürü serilerinin ilki olacağını ancak devamında diğer karakterleri de yapacaklarını söylediler. Uzun yıllardır 1/6 için Orta Dünya figürü çıkaran Asmus Toys’a güvenimiz tam ve yeni parçaları da merakla bekliyoruz.

Balrog figürü 120$ olarak fiyatlandırılmış durumda ve koleksiyonerlerle 2021 Kasım ayında buluşturulması planlanıyor. Asmus Toys’un kendi sitesi üzerinden de ön sipariş vermek mümkün.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -