Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAsmus Toys'dan Lord of the Rings- Balrog Figürü Geliyor!

Asmus Toys’dan Lord of the Rings- Balrog Figürü Geliyor!

The Lord Of The Rings: Fellowship Of The Ring filminde gördüğümüz Morgoth’un Balrog’u, Asmus Toys ile birlikte tekrar koleksiyonerlerle buluşuyor.

8 inch (yaklaşık 20.5 cm) olan figürün kanatlarının açıklığı 11 inch’e (27 cm) ulaşıyor. 5 noktadan hareket kabiliyetine sahip figür filmdeki sahnede kullandığı ikonik ateş kırbacı aksesuarı ile geliyor. Ayrıca kutunun içerisinden rahatça ayakta durabilmesi için bir stand da beraberinde geliyor.

Asmus Toys bu figürün LOTR/Hobbit aksiyon figürü serilerinin ilki olacağını ancak devamında diğer karakterleri de yapacaklarını söylediler. Uzun yıllardır 1/6 için Orta Dünya figürü çıkaran Asmus Toys’a güvenimiz tam ve yeni parçaları da merakla bekliyoruz.

Balrog figürü 120$ olarak fiyatlandırılmış durumda ve koleksiyonerlerle 2021 Kasım ayında buluşturulması planlanıyor. Asmus Toys’un kendi sitesi üzerinden de ön sipariş vermek mümkün.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -