Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Avatar The Last Airbender Figürlerinden Fotoğraflar !

Diamond Select Toys

AKSİYON FİGÜR

Avatar The Last Airbender Figürlerinden Fotoğraflar !

Diamond Select Toys: Avatar the Last Airbender Figürlerinden Fotoğraflar !

Evet, burada aylar öncesinden söyledim; yok Avatar The Last Airbender figürleri falan filan bıdı bıdı diye. Niye gelmiyor? gelmeli! ATLA popüler kültürün temel taşlarından biri olmuş tarihin gelmiş geçmiş en iyi animasyon serisidir. En iyi 10 dizi arasına rahatlıkla yerleşir diye beylik laflar da kullandım.

Eh nihayet bu yakarışlarımı Diamond Select Toys duymuş olacak ki ilginç bir Twitter paylaşımı ile uyandım. Bu linkte diyor ki; 8 Ocak 2020’de ATLA figürlerinin ilk dalgası (Zuko, Aang, Katara) raflardaki yerini alacakmış. E o zaman niye mutlu değilsin diye sorarsanız bu figürler Diamond Select‘in normal performansının altında kalmış.

Yüzler meh, efektlerden akan kalite kokusu efektlerin sayısının azlığı yüzünden gölgede kalmış. Kıyafetler gayet kaliteli duruyorlar ama Aang‘ın sopası nerede nerede ulan! Kutu içeriğinde gözükmese de ben bulunduğuna inanıyorum zira efektlerden biri Aang her zaman sopayla yaptığı bir hava bükme hareketinin efekti. Ürünler klasik 20 dolar etiketi altından çıkıyor çok beğenmesem de gene alacağım zira Avatar ilgili bulduğumuzu havada kapmamız lazım bu dönemde.

Hepinizin yeni yılda istediğiniz bütün figürlere ulaşmansını diliyorum.

Comments

More in AKSİYON FİGÜR

To Top