Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜAvatar The Last Airbender Figürlerinden Fotoğraflar !

Avatar The Last Airbender Figürlerinden Fotoğraflar !

Diamond Select Toys: Avatar the Last Airbender Figürlerinden Fotoğraflar !

Evet, burada aylar öncesinden söyledim; yok Avatar The Last Airbender figürleri falan filan bıdı bıdı diye. Niye gelmiyor? gelmeli! ATLA popüler kültürün temel taşlarından biri olmuş tarihin gelmiş geçmiş en iyi animasyon serisidir. En iyi 10 dizi arasına rahatlıkla yerleşir diye beylik laflar da kullandım.

Eh nihayet bu yakarışlarımı Diamond Select Toys duymuş olacak ki ilginç bir Twitter paylaşımı ile uyandım. Bu linkte diyor ki; 8 Ocak 2020’de ATLA figürlerinin ilk dalgası (Zuko, Aang, Katara) raflardaki yerini alacakmış. E o zaman niye mutlu değilsin diye sorarsanız bu figürler Diamond Select‘in normal performansının altında kalmış.

Yüzler meh, efektlerden akan kalite kokusu efektlerin sayısının azlığı yüzünden gölgede kalmış. Kıyafetler gayet kaliteli duruyorlar ama Aang‘ın sopası nerede nerede ulan! Kutu içeriğinde gözükmese de ben bulunduğuna inanıyorum zira efektlerden biri Aang her zaman sopayla yaptığı bir hava bükme hareketinin efekti. Ürünler klasik 20 dolar etiketi altından çıkıyor çok beğenmesem de gene alacağım zira Avatar ilgili bulduğumuzu havada kapmamız lazım bu dönemde.

Hepinizin yeni yılda istediğiniz bütün figürlere ulaşmansını diliyorum.

[foogallery id=”26738″]
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -