Pazartesi, Mart 27, 2023
Ana SayfaHABERLERAvatar: The Way of Water'dan Yeni Fragman

Avatar: The Way of Water’dan Yeni Fragman

İlki 2009 yılında çıkmış ve dünyayı kasıp kavurmuş Avatar serisinin devamı çok uzun süredir geliştiriliyor. Yönetmenlik koltuğuna yine James Cameron‘un oturduğu filmin devam filmi olan Avatar Way Of The Water ise 16 Aralık’ta izleyicilerle buluşacak.

Avatar 2 is ready for launch – but has James Cameron left it too late? | Avatar | The Guardian

İlk filmdeki olayların ardından 10 seneden uzun bir süre geçmişken filmle birlikte Sully ailesinin hikayesi ve onları takip eden belaya tanıklık edeceğiz. Fragmandan gördüğümüz kadarıyla Pandora’nın insanlarla savaşı sürerken aynı zaman iç karışıklıklarla da uğraşan bir atmosfer seyredeceğiz.

Görsel efektlerin devrimsel olmasının yanı sıra ilk filme göre daha derin bir hikaye sunulacak gibi gözüküyor. Gözlerimiz 16 Aralık tarihinde olacak.

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -