Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBandai Stranger Things için Yeni Figürlerini Duyurdu!

Bandai Stranger Things için Yeni Figürlerini Duyurdu!

Bandai, yeni Stranger Things aksiyon figürlerini görücüye sundu.

Dördüncü sezondan olan Chief Hopper figürünün geleceği, firma tarafından Mart ayında duyurulmuştu. Serinin ilk figürlerinin, Chief Hopper (4. Sezon versiyonu) ve Eleven (The Void Serisi) karakterleri olmasının yanı sıra, Demogorgon ve Demodog figürleri de Bandai tarafından satışa sürülecek.

Serinin bütün figürleri 6inç (15cm)‘lik figür kategorisinde yer alıyor, ancak Chief Hopper ve Eleven figürleri 20’ye yakın ekleme sahipken, Demogorgon ve Demodog figürlerinin eklem sayısı daha az olarak belirtilmiş.

Yeni Stranger Things figürlerinin 2021 yılının Ekim ayında çıkması planlanıyor. Chief Hopper ve Eleven figürlerinin tanesine 30 dolarlık etiket biçilirken, Demogorgon ve Demodog figürlerinin tanesine 18 dolar etiket koyulmuş.

Aşağıdan figürlerin görsellerine ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -