Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBandai Stranger Things için Yeni Figürlerini Duyurdu!

Bandai Stranger Things için Yeni Figürlerini Duyurdu!

Bandai, yeni Stranger Things aksiyon figürlerini görücüye sundu.

Dördüncü sezondan olan Chief Hopper figürünün geleceği, firma tarafından Mart ayında duyurulmuştu. Serinin ilk figürlerinin, Chief Hopper (4. Sezon versiyonu) ve Eleven (The Void Serisi) karakterleri olmasının yanı sıra, Demogorgon ve Demodog figürleri de Bandai tarafından satışa sürülecek.

Serinin bütün figürleri 6inç (15cm)‘lik figür kategorisinde yer alıyor, ancak Chief Hopper ve Eleven figürleri 20’ye yakın ekleme sahipken, Demogorgon ve Demodog figürlerinin eklem sayısı daha az olarak belirtilmiş.

Yeni Stranger Things figürlerinin 2021 yılının Ekim ayında çıkması planlanıyor. Chief Hopper ve Eleven figürlerinin tanesine 30 dolarlık etiket biçilirken, Demogorgon ve Demodog figürlerinin tanesine 18 dolar etiket koyulmuş.

Aşağıdan figürlerin görsellerine ulaşabilirsiniz.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -