Salı, Ağustos 16, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBandai'nin Star Wars Meisho Movie Realization Snowtrooper figürü ön-siparişte!

Bandai’nin Star Wars Meisho Movie Realization Snowtrooper figürü ön-siparişte!

Bandai’den Japon Usulü Snowtrooper

Star Wars’un hikayesinin Japon kültüründen fazlasıyla esinlenilerek tasarlanmış olduğunu bu yazımda adeta içimi dökercesine yazmıştım. Karşımızda; Bandai’nin Movie Realization serisinden soğuk havalarda Japonya’yı, Asiler’den korumak için eğitilmiş bir Snowtrooper duruyor.

Bandai'nin Star Wars Meisho Movie Realization Snowtrooper figürü ön-siparişte!
MEISHO MOVIE REALIZATION KANREICHI ASHIGARU SNOW TROOPER ACTION FIGURE

Her Star Wars döneminin kendine özel trooper tasarımları vardır. Old Republic dönemini dahil etmezsek (ki biz istesek bile zaten dahil değil) en beğendiğim trooper tasarımı “Snowtrooperlar” olmuştur. “Empire Strikes Back” filminde izlediğimiz bu askerler, Bandai tarafından Japon usullerine uygun karşımıza çıkıyor.

Bandai'nin Star Wars Meisho Movie Realization Snowtrooper figürü ön-siparişte!
Bandai’nin Star Wars Meisho Movie Realization Snowtrooper figürü ön-siparişte!

İlk başta dikkat ettiğim şey, kaskın ön tarafı istenildiği gibi takıp – çıkarılabilir. Zırhın tasarımı eski Japon askerlerinin zırhlarına benzetilmiş. Zırhın ön kısımlarında, omuzluklarda ve kaskta bolca Japon motifleri mevcut. Ekipman olarak elinde tutabileceği bir samuray kılıcı ve üç ayaklı büyük bir blaster var. Beline yeşil bir iple bağladığı bir bıçak da mevcut. 17 cm boyundaki figürün modellemesi Takeyuki Takeya abimiz yapmış, çok da güzel yapmış. Ön-satış fiyatı $103 olan figür, Ekim 2018’de satışa açılacak.

Ürünün web sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

Ürün Özellikleri:

  • Malzemeler: ABS (bir polimer türü)
  • Ürün Boyutu: 6.69″inch / 170 mm
[foogallery id=”7621″]
Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -