Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Kotobukiya: Batman Animasyon Serisi: Joker ARTFX+ Heykel’i Ön Siparişte!

Batman Animasyon Serisi: Joker ARTFX+ Heykel'i Ön Siparişte!
Fotoğraf: Kotobukiya

HEYKEL

Kotobukiya: Batman Animasyon Serisi: Joker ARTFX+ Heykel’i Ön Siparişte!

“Jingle Bells! Batman smells! Robin laid an egg! The Batmobile lost a wheel and the Joker got awaaay!”

90’lı yıllarda Tim Burton’ın Batman filmlerinin başarısının ardından yaratılan, Batman Animasyon serisi kullanılan koyu tonları ve yetişkinlere hitap eden içeriği ile o zamanlarda oldukça beğeni toplamıştı. Şimdi ise biriciğimiz Kotobukiya, çoçukluğumuzun en iyi animasyon serilerinden biri olan, Batman Animasyon Serisindeki Batman’in ölümsüz düşmanı Joker’i,  ARTFX + serisine katıyor!

Batman: The Animated Series The Joker ARTFX+ Statue

1/10 ölçeğindeki ve PVC’den üretilmiş heykelimiz, ayakkabısının parlaklığından, şapkasının mükemmelliğine kadar çok güzel detaylara sahip gözüküyor. 3 adet değiştirilebilir yüze sahip olan bu heykelimiz, uğursuz bir gülümsemeye, şeytani bir bakışa ve kafasının içinde tilkilen dolaşan Joker suratına sahip. Elinde tuttuğu, Tommy 45 silahı’da bir o kadar detaylı ve Joker’in şeytanlıklarına ortak olacakmış gibi gözüküyor.

Ayrıca özel bir bonus olarak, Harley Quinn ARTFX + heykeli için iki bonus yüz parçası (delilik ve hayal kırıklığı) dahil edilecektir.

Kotobukiya, bizi adeta, eski yıllara götürüp, o atmosferin içine sokan seriye sahip. Joker Heykelinin ön  sipariş fiyatı: 59.99 Dolar.

Çıkış tarihi: 2018’in son çeyreği.
Sipariş için: Kotobukiya Web Sitesi

Batman: The Animated Series:

Batman: The Animated Series, ABD çizgi film serisi. Batman efsanesinin bir devamı olarak yapılmıştır. Amerikalı televizyon yapımlarına verilen Emmy Ödülü′nden 3 tane kazanmıştır. Aynı zamanda 9 diğer Emmy Ödülü için aday gösterilmiştir.

Warner Bros. Animation tarafından hazırlanmıştır. Orijinal serisi 5 Eylül 1992 tarihinden, 15 Eylül 1995’e kadar Fox’da yayınlanmıştır. Dizi 22 dakikalık bir çizgi dizidir. Orijinal dili İngilizcedir.

Batman’i Kevin Conroy, en büyük düşmanı Joker’i ise Mark Hamill seslendirmiştir. Her bir bölüm açılışındakı müzikler Danny Elfman tarafından bestelenmiştir. Türkiye’de 1995 yılında atv’nin ve 1998’den itibâren (bütün bölümleriyle) kanal d’nin yayınladığı çizgi dizi.Çizgi dizinin dublajında Bruce Wayne/Batman’i Hakkı Ergök seslendirmiştir.

Comments

More in HEYKEL

To Top