Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBeast Kingdom: Batman 1989 – Batman ve Joker Figürleri!

Beast Kingdom: Batman 1989 – Batman ve Joker Figürleri!

Beast Kingdom, 1/9 ölçekli Dynamic 8ction Heroes serisinden Batman 1989Batman ve Joker figürlerini duyurdu. Figürler yaklaşık 8 inç (20 cm) boyunda ve 20 noktadan artikülasyona sahip.

Batman figürünün yanında üç adet ağız modellemesi, değişebilen eller, çeşitli bataranglar, bomba fünyesi, sis bombaları, grappling gun ve stant bulunuyor. Ayrıca pelerini de istediğiniz şekilde pozlayabiliyorsunuz.

Joker figürünün yanında ise iki adet kafa modellemesi, değişebilen eller, şapka, takma diş, megafon, telsiz uzaktan kumanda, sprey, çiçek, kartlar, baston ve stant mevcut. Figürün kıyafetindeki terzi işçiliği de son derece başarılı duruyor.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürler ile ilgili fiyat bilgisi de paylaşılmadı ancak 2022 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapmaları bekleniyor.

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -