Pazartesi, Mart 20, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBeast Kingdom: Batman 1989 – Batman ve Joker Figürleri!

Beast Kingdom: Batman 1989 – Batman ve Joker Figürleri!

Beast Kingdom, 1/9 ölçekli Dynamic 8ction Heroes serisinden Batman 1989Batman ve Joker figürlerini duyurdu. Figürler yaklaşık 8 inç (20 cm) boyunda ve 20 noktadan artikülasyona sahip.

Batman figürünün yanında üç adet ağız modellemesi, değişebilen eller, çeşitli bataranglar, bomba fünyesi, sis bombaları, grappling gun ve stant bulunuyor. Ayrıca pelerini de istediğiniz şekilde pozlayabiliyorsunuz.

Joker figürünün yanında ise iki adet kafa modellemesi, değişebilen eller, şapka, takma diş, megafon, telsiz uzaktan kumanda, sprey, çiçek, kartlar, baston ve stant mevcut. Figürün kıyafetindeki terzi işçiliği de son derece başarılı duruyor.

Henüz ön siparişe sunulmayan figürler ile ilgili fiyat bilgisi de paylaşılmadı ancak 2022 yılının üçüncü çeyreğinde çıkış yapmaları bekleniyor.

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -