Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBeast Kingdom: The Dark Knight – Batman Dynamic 8ction Heroes Figürü!

Beast Kingdom: The Dark Knight – Batman Dynamic 8ction Heroes Figürü!

Beast Kingdom: The Dark Knight – Batman Dynamic 8ction Heroes figürleri yolda! 

Beast Kingdom firmasını biliyor musunuz bilmiyorum ama ufaktan takibe almanız gerektiği konusunda size fikrimi söyleyebilirim. Firmanın adı ilk kez duyulmaya ve ürünleri piyasaya çıkmaya başladığından beri takip ediyorum. Bu süreç boyunca çıkardıkları ürünler gerçekten ilgimi çekmeyi başardı. Bir de konu Batman olunca daha da bir ısındım Beast Kingdom biladerlere. 


Duyurdukları yeni The Dark Knight – Batman figürü 8 inç yani 20,32 santimetre ebatında ve 1/9 ölçek kategorisinde yer alıyor.  Christopher Nolan’ınDark Knight Trilogy serisinden 2. Batman filmi görünümüne sahip Batman’i ben beğendim açıkçası. 

Figürü satın aldığınızda değiştirebilir 3 adet çene modellemesine sahip oluyorsunuz. Ayrıca ekstra eller, Bataranglar, bir yapışkan bomba atıcı, grappling gun, bat dart, sis bombası da aksesuar olarak geliyor. Figürün çıkış tarihi için Kasım düşünülmüş ve 110 dolar gibi bir fiyattan satışa çıkacak. 

Figürle ilgili kendi ağızlarından yaptıkları açıklama şu şekilde: 

Beast Kingdom is proud to introduce fans to the latest 1/9 scale, realistic action figure, The DAH (Dynamic 8ction Heroes) Dark Knight Batman. Based on the most popular batsuit from Christopher Nolan’s seminal trilogy, the figure uses high composite materials to recreate every fine detail down to the texture on the suit and weaponry. With 26 points of articulation, the Dark Knight DAH is one of the most posable figures yet, and includes three replacement mouths, a branded stand with a bracket, as well as five pairs of replacement hands for fans to recreate the most exciting scenes from the films! No Batman would dare leave his bat-cave without his set of high-tech weaponry, and this set doesn’t disappoint. Included are: One sticky bomb launcher, a grappling gun, bat darts, and a mini smoke bomb, plus Batman’s glider backpack attachment!

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -