Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBlack Series'den SOLO: A Star Wars Story figürlerinin fotoğrafları yayında!

Black Series’den SOLO: A Star Wars Story figürlerinin fotoğrafları yayında!

Black Series’in yeni üyeleri, SOLO filminden Enfys Nest ve L3 bizlerle!

Peşinde bir çok tartışma ile Han Solo‘nun hikayesine odaklanan “SOLO: A Star Wars Story” filmi vizyona girdi. Fakat film vizyona girmeden önce çok eleştirilmiş olmasına rağmen filmden çıkan Star Wars severlerden çokta kötü yorumlar duymadık. Tabii ki film ile birlikte figürlerde koleksiyon dünyasında yerini almaya başladı.

Black Series’den yeni iki figürün fotoğrafları yayınlandı. Figürler, yeni droidimiz olan L3 ve Enfys Nest isimli korsan kadın. L3‘ e bakacak olursak, üzerindeki lekeler ve kablo bağlantıları güzel duruyor. Enfys ise yanında swoop bike’ı ile birlikte geliyor. “Swoop Bike nedir?” diye soracak olursanız, bir çeşit yarış aracı diyebiliriz.

Enfys‘in sırtındaki pelerin, tüyler ve zırhındaki detaylar, bir Black Series figüründen bekleyebileceğimiz ayarda. Yine de ben L3‘ü daha çok beğendim diyebilirim. 6 inçlik bu figürlerden Enfys Nest, swoop bike’ı ile birlikte $60.

 

[foogallery id=”8119″]

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -