Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBlack Series'den SOLO: A Star Wars Story figürlerinin fotoğrafları yayında!

Black Series’den SOLO: A Star Wars Story figürlerinin fotoğrafları yayında!

Black Series’in yeni üyeleri, SOLO filminden Enfys Nest ve L3 bizlerle!

Peşinde bir çok tartışma ile Han Solo‘nun hikayesine odaklanan “SOLO: A Star Wars Story” filmi vizyona girdi. Fakat film vizyona girmeden önce çok eleştirilmiş olmasına rağmen filmden çıkan Star Wars severlerden çokta kötü yorumlar duymadık. Tabii ki film ile birlikte figürlerde koleksiyon dünyasında yerini almaya başladı.

Black Series’den yeni iki figürün fotoğrafları yayınlandı. Figürler, yeni droidimiz olan L3 ve Enfys Nest isimli korsan kadın. L3‘ e bakacak olursak, üzerindeki lekeler ve kablo bağlantıları güzel duruyor. Enfys ise yanında swoop bike’ı ile birlikte geliyor. “Swoop Bike nedir?” diye soracak olursanız, bir çeşit yarış aracı diyebiliriz.

Enfys‘in sırtındaki pelerin, tüyler ve zırhındaki detaylar, bir Black Series figüründen bekleyebileceğimiz ayarda. Yine de ben L3‘ü daha çok beğendim diyebilirim. 6 inçlik bu figürlerden Enfys Nest, swoop bike’ı ile birlikte $60.

 

[foogallery id=”8119″]

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -