Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRBlack Series'den SOLO: A Star Wars Story figürlerinin fotoğrafları yayında!

Black Series’den SOLO: A Star Wars Story figürlerinin fotoğrafları yayında!

Black Series’in yeni üyeleri, SOLO filminden Enfys Nest ve L3 bizlerle!

Peşinde bir çok tartışma ile Han Solo‘nun hikayesine odaklanan “SOLO: A Star Wars Story” filmi vizyona girdi. Fakat film vizyona girmeden önce çok eleştirilmiş olmasına rağmen filmden çıkan Star Wars severlerden çokta kötü yorumlar duymadık. Tabii ki film ile birlikte figürlerde koleksiyon dünyasında yerini almaya başladı.

Black Series’den yeni iki figürün fotoğrafları yayınlandı. Figürler, yeni droidimiz olan L3 ve Enfys Nest isimli korsan kadın. L3‘ e bakacak olursak, üzerindeki lekeler ve kablo bağlantıları güzel duruyor. Enfys ise yanında swoop bike’ı ile birlikte geliyor. “Swoop Bike nedir?” diye soracak olursanız, bir çeşit yarış aracı diyebiliriz.

Enfys‘in sırtındaki pelerin, tüyler ve zırhındaki detaylar, bir Black Series figüründen bekleyebileceğimiz ayarda. Yine de ben L3‘ü daha çok beğendim diyebilirim. 6 inçlik bu figürlerden Enfys Nest, swoop bike’ı ile birlikte $60.

 

[foogallery id=”8119″]

 

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -