Pazar, Mayıs 16, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRBlack Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da!

Black Series’in “Hoth” Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con’da!

Hoth Base Dioramalı Han Solo ve Prenses Leia!

Açıkça söylemek gerekirse tüm zamanların en iyi Star Wars filmi “the Empire Strikes Back” yani Bölüm 5. En iyi Star Wars filmi olmasının yanı sıra çok başarılı bir film de aynı zamanda. Koleksiyonumda, hala kutusundan çıkarmadığım 3,75 lik “Hoth Suit Han Solo ve Luke Skywalker” figürlerim var. Filmin konsepti ve atmosferi, figürlerini toplama hissiyatı veriyor diyebilirim.

Hasbro‘nun Star Wars Black Series figürleri, hızlı bir şekilde aileyi büyütmeye devam ediyor. Bölüm 5’te Hoth Asi Üssü’nde Han Solo ve Leia’nın konuştuğu sahneyi canlandıran bu ikili paket, UK ve Europan Con‘larda duyurulacak.

Bu Con’ların/toplantıların tarihleri:

  • MCM Comic Con London (26-28 Ekim, 2018)
  • Comic Con Paris (26-28 Ekim)
  • Lucca Comics & Games – Italy (31 Ekim – 4 Kasım)
  • Noris Force Con – Germany (21-23 Eylül)

Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da! Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da! Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da! Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da!

 

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Popüler Sanatta Femme Fatale

0
Femme Fatale terimi Fransızca’daki femme kadın, fatale ölümcül, yazgısal kelimelerinin birleşiminden meydana gelmiştir. Keesey’e göre Femme Fatale karşı konulmaz baştan çıkarıcı cazibesiyle, erkekleri tehlikeye, yıkıma hatta ölüme...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -