Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBlack Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da!

Black Series’in “Hoth” Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con’da!

Hoth Base Dioramalı Han Solo ve Prenses Leia!

Açıkça söylemek gerekirse tüm zamanların en iyi Star Wars filmi “the Empire Strikes Back” yani Bölüm 5. En iyi Star Wars filmi olmasının yanı sıra çok başarılı bir film de aynı zamanda. Koleksiyonumda, hala kutusundan çıkarmadığım 3,75 lik “Hoth Suit Han Solo ve Luke Skywalker” figürlerim var. Filmin konsepti ve atmosferi, figürlerini toplama hissiyatı veriyor diyebilirim.

Hasbro‘nun Star Wars Black Series figürleri, hızlı bir şekilde aileyi büyütmeye devam ediyor. Bölüm 5’te Hoth Asi Üssü’nde Han Solo ve Leia’nın konuştuğu sahneyi canlandıran bu ikili paket, UK ve Europan Con‘larda duyurulacak.

Bu Con’ların/toplantıların tarihleri:

  • MCM Comic Con London (26-28 Ekim, 2018)
  • Comic Con Paris (26-28 Ekim)
  • Lucca Comics & Games – Italy (31 Ekim – 4 Kasım)
  • Noris Force Con – Germany (21-23 Eylül)

Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da! Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da! Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da! Black Series'in "Hoth" Han Solo ve Prenses Leia, UK ve European Con'da!

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -