Pazartesi, Ağustos 15, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBlizzard ve Hasbro, Overwatch Ultimates Lucio Figürünü Duyurdu!

Blizzard ve Hasbro, Overwatch Ultimates Lucio Figürünü Duyurdu!

Ultimates Lucio (Bitrate) Figürü

Son zamanlarda Hasbro, ünlü Overwatch oyunun figürlerini duyurmaya başladı. Overwatch seven ve figürlerini toplamak isteyen insanlar için uygun bütçeli bir seri olan Overwatch: Ultimate serisine bir yeni üye daha eklendi. Karakteri bilmesem bile oldukça eğlenceli gözüktüğünü söyleyebilirim.

Figürümüz 6 inç (15cm) uzunluğunda ve oyundaki karaktere benzerliği gerçekten muazzam olan figürün, Marvel Legends figürlerine benzer bir eklem yapısı olduğunu anlayabiliriz. Zaten ikisi de Hasbro‘nun elinden çıkma.

Bitrate Lucio figürü $22,99 ve şimdilik yalnızca GameStop‘ta mevcut. Merak etmeyin yakında başka sitelerde de göreceğiz.

[foogallery id=”24838″]
Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -