Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBluefin Video Game Event'i İçin Yeni Exclusive Figürler!

Bluefin Video Game Event’i İçin Yeni Exclusive Figürler!

Bluefin, Video Game Event adında bir etkinliğe ev sahipliği yapıyor. Etkinlik 20 eylüle kadar devam edecek. Storm Collectibles firması bu etkinliğe özel Scorpion, Sub-Zero ve Raiden figürlerini duyurdu.

Scorpion *2020 Event Exclusive* “Mortal Kombat” Figürü;

Etkinlik özel olarak çıkacak 1/12 ölçekli Scorpion “Hanzo Hasashi” figürü duyuruldu. Figürün yanında maske kafa ve iskelet kafa olmak üzere 2 adet değiştirilebilir kafa 4 adet değişirilebilir el, 1 adet zincir, 3 adet de alev efekti bulunuyor. Figürün fiyatı $75 olarak belirlenmiş.

Bluefin Video Game Event'i İçin Yeni Exclusive Figürler!

Sub-Zero *Exclusive* “Mortal Kombat 3” Figürü;

Etkinlik özel olarak çıkacak 1/12 ölçekli Sub-Zero “Lin Kuei” figürü duyuruldu. Figürün yanında 4 çift değiştirilebilir el, 1 adet buz patlaması efekti, 1 adet yer buzu efekti, 1 adet kan efekti ve 1 adet de Sub-Zero Fatality efekti bulunuyor. Figürün fiyatı $70 olarak belirlenmiş.

Bluefin Video Game Event'i İçin Yeni Exclusive Figürler!

Raiden *2020 Event Exclusive* “Mortal Kombat” Figürü;

Etkinlik özel olarak çıkacak 1/12 ölçekli Raiden figürü duyuruldu. Figürün yanında 3 adet değiştirilebilir kafa, 6 çift değiştirilebilir el (1 çiftinde elinde yıldırım bulunuyor), yıldırım efektleri, Raiden’ın Fatality efekti ve özel olarak 1 adet de Player 2 kıyafeti bulunuyor. Figürün fiyatı $70 olarak belirlenmiş.

Bluefin Video Game Event'i İçin Yeni Exclusive Figürler!

 

 

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -