Çarşamba, Ağustos 17, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!

Bring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!

Mickey Mouse Bring Arts

Uzun zamandır oynadığım açık ara en iyi oyun olan Kingdom Hearts 3’ün figürleri gelmeye başladı ve oldukça heyecanlı olduğumu belirtmek isterim. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim efenim.

Square Enix Japan, yaklaşmakta olan Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Bring Arts Figürü için fotoğraf ve detay yayınladı. Figür 3.4 inç (yaklaşık 8.6 cm) boyunda duracak. Mickey iki tane değiştirilebilir kafa modellemesi, birden fazla değiştirilebilir eller, bir Keyblade ve bir figür standı içeriyor.

Bring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!
Bring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!

Ön siparişler 26 Nisan’da Japonya’da yayına girecek ve Eylül ayı için bir sürüm yayınlanacak. Mickey $56 fiyatında olacaktır. Elimize daha fazla bilgi ulaştıkça sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

[foogallery id=”22235″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Queen Studios: The Batman Figürünü Duyurdu!

0
Sevgili ahali, çok müşkül bir durumdayım. Müşküliyetimin sebebi ise Queen Studios'un 1/6 ölçekli figür serisi olan InArt serisinden duyurdukları The Batman figürü. InArt serisinin dördüncü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -