Perşembe, Haziran 8, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜBring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!

Bring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!

Mickey Mouse Bring Arts

Uzun zamandır oynadığım açık ara en iyi oyun olan Kingdom Hearts 3’ün figürleri gelmeye başladı ve oldukça heyecanlı olduğumu belirtmek isterim. Daha fazla uzatmadan haberin detaylarına geçelim efenim.

Square Enix Japan, yaklaşmakta olan Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Bring Arts Figürü için fotoğraf ve detay yayınladı. Figür 3.4 inç (yaklaşık 8.6 cm) boyunda duracak. Mickey iki tane değiştirilebilir kafa modellemesi, birden fazla değiştirilebilir eller, bir Keyblade ve bir figür standı içeriyor.

Bring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!
Bring Arts Figure: Kingdom Hearts 3 – Mickey Mouse Figürü Duyuruldu!

Ön siparişler 26 Nisan’da Japonya’da yayına girecek ve Eylül ayı için bir sürüm yayınlanacak. Mickey $56 fiyatında olacaktır. Elimize daha fazla bilgi ulaştıkça sitemizde güncelleme yapacağız. Takipte kalın!

[foogallery id=”22235″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Hot Toys: Hong Kong’da The Flash Filmi İçin Sergi Açıyor!

0
Bu yaz Hot Toys, Warner Bros. yapımlarından esinlenerek 100. yıl dönemini kutlamak için bir dizi etkinlik düzenliyor. Öncelikle DC'nin The Flash filmini konu alan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -