Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

Sideshow: Marvel Comics Life Size Venom Bust Ön-Siparişte!

Fotoğraf: Sideshow

BUST

Sideshow: Marvel Comics Life Size Venom Bust Ön-Siparişte!

Sideshow: Marvel Comics Life Size Venom Bust Ön-Siparişte!

Sideshow: Marvel Comics Life Size Venom Bust Ön-Siparişte!


Sideshow, Marvel “Venom” life-size bust ürününü bugün itibari ile ön-siparişe açıyor.

Sideshow, daha önceki bust haberinde de söylediğimiz gibi gerçekten işini en iyi yapan markalardan birisi bu alanda. Hazır Venom‘un sinemadaki başarısı da ortada iken geç kalmak istememişler. Bust, 27.5 inç (69.85 cm) ebatında resin kullanılarak yapılmış. Sideshow sanatçıları, Symbiote üzerinde muazzam güzellikte bir modelleme ve boya işi çıkartılmış.

New York Comic Con‘da ziyaretçilerin beğenisine sunulmuştu. Ağzını, dişlerini dilini kısacası Venom dediğinizde gözünüzün önüne gelen tüm detayları bir bir işlemişler. Doku olarak yapışkan ve kaygan hissiyatını bile fark edebiliyorsunuz!

Ön-Siparişler bugün Sideshow.com üzerinden $1,195’dan başlayacak. Site içerisinde taksitlendirme imkanı mevcut ayrıca.

EK BİLGİ:

Venom, sadece simbiyoz hâlinde yaşayabilen, organik bir kostüme benzetilebilecek uzaylı bir canlıdır. Örümcek Adam çizgi romanında ve çizgi filminde en çok Eddie Brock ile simbiyoz hâlinde göründüğü için bu karakterle özdeşleşleştirilse de, aslında başlı başına bir yaşam formudur. Anlamı “zehir”dir. Karakterin isminin Venom olmasının mantığı örümceğin öfkelendiğinde zehirini akıtmasıdır ve Venom’un en belirgin özelliği de öfkesidir.

Örümcek Adam, “gizli savaşlar” olarak anılan, hemen hemen tüm “süper kahraman” (superhero) ve “supervillain” karakterlerin katıldığı büyük bir savaştan dönerken, siyah bir balçığı yanında getirir. Bunun ne olduğunu anlamaz. Bilinen Örümcek Adam kostümü siyah renk olur ve ortasında beyaz, büyük bir örümcek logosu olan belirir, bu kıyafet Örümcek Adam’ın yeteneklerini şiddetlendirmektedir.

Yorumlar

Daha Fazla BUST

Advertisement

Çok Okunanlar

Advertisement Jedbang Collectibles
Advertisement
To Top