Perşembe, Mart 30, 2023
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜC2E2’den Diamond Select Toys Ürün Görselleri Geldi! 

C2E2’den Diamond Select Toys Ürün Görselleri Geldi! 

C2E2: Diamond Select Toys

Geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Chicago Comic & Entertainment Expo’da Diamond Select Toys her zamanki gibi yeni ürünlerinin görsellerini paylaştı ve bizi oldukça heyecanlandırdı diyebiliriz. Şimdi heykeller ve figürlerin genel özelliklerini ele alarak haberin detaylarına geçelim.  

Spider-Man Klasik (Heykel)

Oldukça güzel pozlanmış olan ve boya konusunda da iyi iş çıkarılmış olan Spider-Man benim hoşuma gitti. Diorama ile birlikte satışa sunulacak olan heykel iki bacağının arasından bir eli apartman bacasının üzerinde diğer eliyle de devil horn yapmakta. Diorama’da da apartman bacası detayları dışında ağ atıp oraya geldiğini belli etmek için de bir parça örümcek ağı da heykele dahil edilmiş durumda.  

Spider-Man Noir (Heykel)

Deadpool’un dediği gibi “Süper Kahraman İnişi” (Superhero Landing) halinde pozlanmış olan Spider-Man Noir heykelinde kumaş detaylarından, deri detaylarına her şeyde iyi iş çıkarılmış bir boyama ve modelleme görüyoruz. Beton görünümlü base ise yumruğunun yerde olduğu noktadan çatlamış görünüyor ve oldukça güzel bir detay olmuş.  

Star Lord (Heykel)

Star Lord’u bilen bilir ne kadar rahat bir karakter olduğunu. Burada da o rahatlığı verebilmek için Walkman’inden müzik dinlerken bir eliyle kulaklığı tutuyor diğer eliyle ise Walkman’inden şarkıyı başlatıyor. Base’e dair bir şey göremesek de güzel gözüken bir heykel olmuş. 

Emma Frost (Heykel)

Hayatımıza pırıl pırıl giren ve odamızı adeta disko topuna dönüştürecek olan bir başka karakterden söz edelim. Kim mi bu? Tabii ki: Emma Frost. Elmas formundayken modellenmiş ve tasarlanmış Emma Frost bir eli havada diğeri aşağıda duruyor. Giydiği kostümün deri ya da latex olduğunu belli etmek için parlak bir boya kullanılmış ve heykelin daha da bir göz alması kesinleşti. Base’e dair bir şey göremesek de pırıl pırıl parlayan bir heykel olmuş.  

The Wasp (Heykel)

Ant-Man‘den bildiğimiz gibi The Wasp oldukça detaylı bir heykelle karşımıza çıkıyor. Heykelin tamamını göremesek de ateş ederken gördüğümüz heykel muhtemelen bir base’in üzerinde havada uçarken modellenmiş olabilir diye düşünüyorum ama şimdilik bol detaylı güzel bir figür olarak gözüküyor. 

Rogue (Aksiyon Figürü)

Klasik Marvel Select aksiyon figürlerinden aşina olduğumuz Rogue Aksiyon Figürü Klasik X-Men‘deki haliyle tasarlanmış ve Tehlike Odası (Danger Room) base’i ile birlikte gelecek gibi duruyor.  

Psylocke (Aksiyon Figürü)

Gene bir X-Men karakteri olan Psylocke, Marvel Select Aksiyon Figürü olarak evlerimize geliyor. Ekstra bir kafa ile daha satışa sunulacak figür için gördüğümüz fiyat $29.99. Base olarak gene Tehlike Odası’ndan (Danger Room) bir kısım kullanmış olan figür Marvel Select sevenler için güzel bir koleksiyon parçası olacağa benziyor.  

 

Elimize daha fazla detay geldikçe paylaşmaya devam edeceğiz. Takipte Kalın. 

[foogallery id=”21600″]
Kemal Deniz Gökçel
Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -