Perşembe, Mayıs 13, 2021
Ana SayfaANİME / MANGASideshow: Castlevania-Symphony of the Night - Alucard Heykeli Duyuldu!

Sideshow: Castlevania-Symphony of the Night – Alucard Heykeli Duyuldu!

I’m comingMotherI’ll save you! – Alucard 

Köklü oyun serilerinden biri olan Castlevania, geçen senelerde Netflix animasyon dizisi olarak tekrar gündeme gelmişti.  Sideshow Collectibles, hem oyun serilerinde hem de dizide karşımıza çıkan Alucard’ın heykelini duyurdu.

Sideshow: Castlevania - Symphony of the Night’dan Alucard Heykeli Duyuruldu!!!
Sideshow: Castlevania – Symphony of the Night’dan Alucard Heykeli Duyuruldu!!!

Sideshow Collectibles, Castlevania: Symphony of the Night – Alucard 1/5 ölçekli heykeli Gantaku tarafından üretiliyor. Yeni Alucard heykeli, kale temalı bir taban üstünde, yaklaşık 19 inç (yaklaşık 48 cm) yüksekliğinde. Alucard, sol elinde ikonikleşmiş kılıcını tutarken tasvir edilmiş ve oyundan dekoratif bir kalkanı tutuyor. Alternatifinde ise haç kolyesini tutarak sol kolunu değiştirme olanağı sunuluyor.

Heykelin fiyatı $450 (yaklaşık 2.411 TL). Haziran ve Ağustos ayları arasında yayınlanması planlanan heykele buradan ön-sipariş verebilirsiniz. 

Sideshow: Castlevania - Symphony of the Night’dan Alucard Heykeli Duyuruldu!!!
Sideshow: Castlevania – Symphony of the Night’dan Alucard Heykeli Duyuruldu!!!

Alucard Hakkında: 

Adrian Fahrenheit Țepeș bilinen adıyla Alucard, Konami’deki Castlevania video oyunları serisinin bir karakteri. Oyun serisinde ilk görünüşü 1989 oyun Castlevania III: Dracula’s Curse, ancak 1997’de piyasaya sürülen ve eleştirmenlerin beğenisini toplayan Castlevania: Symphony of the Night’daki haliyle akıllarda yer etmiş durumda.

[foogallery id=”18420″]

Kemal Deniz Gökçelhttp://www.figurcununseyirdefteri.com
1994'ayının sıcak bir Temmuz günü doğan Kemal Deniz GÖKÇEL oyunlar, filmler ve çizgi romanlarla haşır neşir olup, her türlü heykeli evine toplama isteği olan bir bireydir.
BENZER HABERLER

Kotobukiya: Darkstalkers – Morrigan Bishoujo Heykeli!

0
Kotobukiya, Bishoujo heykel serisi için Capcom'un korku-dövüş oyunu Darkstalkers'ın lisansını almasının ardından serinin ilk heykeli olarak ikonikleşen Morrigan Aensland karakterinin heykelini duyurdu. 1/7 ölçekli...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -