Çarşamba, Kasım 30, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDamtoys: Don Vito Corleone Golden Years Edition Heykeli!

Damtoys: Don Vito Corleone Golden Years Edition Heykeli!

Geçenlerde haberini yapmış olduğumuz Don Vito Corleone heykelinin ardından Damtoys yepyeni bir heykeli duyurarak biz Godfather severleri tekrardan sevince boğdu. Golden Years Edition olarak sadece Çin’de ön siparişe açılan (nedense?) Don Vito Carleone heykeli 1/6 ölçekli ve 12 inç (yaklaşık 30.5 cm) yüksekliğe sahip.

Heykelin içeriğine baktığımızda ise birer adet çizgili takım elbise, süveter, ceket, fötr şapkaya ek olarak iki farklı baş tasarımı, değiştirilebilir eller, bir adet bahçe sandalyesi ve masası, bir adet kedi (evet kedi), bir adet viski şişesi ve bir adet viski bardağı, tabak ve 2 adet portakal, bir adet manav kese kağıdı, bir adet gazete ve son olarak da oldukça hoş tasarımlı bir zemini görüyoruz. Oldukça dolu dolu tasarlanmış bir heykel var karşımızda anlayacağınız!

2021 senesinde bizlerle tam olarak buluşacak heykelin ön sipariş fiyatı ise $258. Bu ölçek ve yükseklikteki bir heykel için fiyatının şaşırtıcı derecede uygun olduğunu söyleyebilirim.

   

BENZER HABERLER
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! 

Diamond Select Toys: G.I. Joe, Marvel ve Star Wars figürleri!

0
Diamond Select Toys, G.I. Joe, Marvel ve Star Wars ağırlıklı yeni ürünlerini duyurdu! Uzun zamandır DST ürünleri almıyor ama açıkçası duyurdukları Doctor Strange heykeli ile...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -