Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDamtoys: Don Vito Corleone Golden Years Edition Heykeli!

Damtoys: Don Vito Corleone Golden Years Edition Heykeli!

Geçenlerde haberini yapmış olduğumuz Don Vito Corleone heykelinin ardından Damtoys yepyeni bir heykeli duyurarak biz Godfather severleri tekrardan sevince boğdu. Golden Years Edition olarak sadece Çin’de ön siparişe açılan (nedense?) Don Vito Carleone heykeli 1/6 ölçekli ve 12 inç (yaklaşık 30.5 cm) yüksekliğe sahip.

Heykelin içeriğine baktığımızda ise birer adet çizgili takım elbise, süveter, ceket, fötr şapkaya ek olarak iki farklı baş tasarımı, değiştirilebilir eller, bir adet bahçe sandalyesi ve masası, bir adet kedi (evet kedi), bir adet viski şişesi ve bir adet viski bardağı, tabak ve 2 adet portakal, bir adet manav kese kağıdı, bir adet gazete ve son olarak da oldukça hoş tasarımlı bir zemini görüyoruz. Oldukça dolu dolu tasarlanmış bir heykel var karşımızda anlayacağınız!

2021 senesinde bizlerle tam olarak buluşacak heykelin ön sipariş fiyatı ise $258. Bu ölçek ve yükseklikteki bir heykel için fiyatının şaşırtıcı derecede uygun olduğunu söyleyebilirim.

   

BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -