Cumartesi, Kasım 26, 2022
Ana SayfaBÜSTDAMTOYS, The Godfather – Vito Corleone Life Size Bust'unu duyurdu!

DAMTOYS, The Godfather – Vito Corleone Life Size Bust’unu duyurdu!

Revenge is a dish best served cold. “Vito Corleone”

 

DAMTOYS, The Godfather – Vito Corleone Life Size Bust’unu duyurdu.

Sinema tarihinin en sağlam karakterlerinden birisi olan Vito Corleone Bust’u ile Damtoys bir kez daha gönlüme taht kurmayı başarmış durumda.  Marlon Brando benzerliği konusunda şapka çıkartıyorum. Gerçekten üst düzey bir koleksiyon parçası ile takipçilerinin karşısına çıkmışlar.

Bust’un en sevdiğim yanı birbirinden farklı malzemeleri mükemmel bir şekilde bir arada kullanabilmeleri oldu.  Silikon, sentetik saç, metal, kumaş ve polystone gibi malzemeleri bir arada görebileceğimiz bustun gerçekçi görüntüsü mükemmel. Hiç bir detay atlanmamış. Saç ve cilt işçiliği dikkat çekiyor.

Bust, tabandan itibaren yaklaşık 24,5 inç yani 62,23 cm ebatı ile de devasa bir iş olmuş. Tabii ki böylesine muazzam bir iş 499 limitli olarak üretilmiş. (199 adedi Çin’e diğerleri de kalan ülkelere ) Eh böylesine bir işin fiyatı da yüksel olacaktır tabii ki; belirlenen satış fiyatı 2,926 dolar.

The Godfather – Vito Corleone Life Size Bust 2021 yılının ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

 

 

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Diamond Select Toys: İki Yeni Ürün Duyurdu!

0
Merhabalar sevgili FSD ahalisi! Diamond Select Toys'un duyurduğu yeni ürünlerle karşınızdayız. Bu ürünlerden ilki X-Men serisinden Bishop ve diğeri de Power Rangers serisinden Red...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili Emre Uzunboy! Hem YouTube kanalında yeni başladığı Takipleştiklerim Show'u ve içerik üreticisi olarak...
- Reklam -