Cumartesi, Mayıs 8, 2021
Ana SayfaHABERLERDAMTOYS: Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Heykeli!

DAMTOYS: Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Heykeli!

For the Horde!

Bir World of Warcraft oyuncusu olarak Warcraft’la ilgili figür/heykel gördüğüm zaman ekstra ekstra coşuyorum. Bekliyorum ki yakın zamanlarda Anduin, Varian, Uther heykelleri çıksın. Çaktırmayın “For the Alliance!”

Sideshow Collectibles sitesinde Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Epic Premium Heykeli için ön-siparişlerini başlattı. Damtoys, Warcraft(2016)’da izlediğimiz Blackhand’i bizlere sunuyor. Blackhand’in zırhları ve elindeki balyozu müthiş ayrıntılarla modellenmiş. Orclar ana binekleri olan kurdu da Blackhand’in altında görüyoruz.

Blackhand Riding Wolf
Blackhand Riding Wolf

16 inç(yaklaşık 40.5 cm) 1/9 ölçekli heykelimiz Damtoys tarafından Kasım 2020 – Ocak 2021 ayları arasında satışa çıkması planlanıyor. Değeri ise: $642.

Ön-sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

[foogallery id=”26381″]

 

 

 

Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hasbro: ‘May the 4th’ Star Wars Ürünleri Duyuruldu!

0
Hasbro, 4 Mayıs Star Wars Günü düzenlediği Fan First Tuesday etkinliğinde yeni Star Wars ürünlerini duyurdu. Serilere göre listelenmiş halde aşağıda bulabilirsiniz. Yeni figür...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Kotobukiya (ArtFX+) – Star Wars R2-D2 & C-3PO İnceleme

0
May the 4th Be With You! 4 Mayıs Star Wars gününüz kutlu olsun! Günün ruhunu yaşatmak için koleksiyonumun en sevdiğim parçalarından olan R2-D2 ve C-3PO...
- Reklam -