Pazartesi, Mayıs 29, 2023
Ana SayfaHABERLERDAMTOYS: Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Heykeli!

DAMTOYS: Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Heykeli!

For the Horde!

Bir World of Warcraft oyuncusu olarak Warcraft’la ilgili figür/heykel gördüğüm zaman ekstra ekstra coşuyorum. Bekliyorum ki yakın zamanlarda Anduin, Varian, Uther heykelleri çıksın. Çaktırmayın “For the Alliance!”

Sideshow Collectibles sitesinde Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Epic Premium Heykeli için ön-siparişlerini başlattı. Damtoys, Warcraft(2016)’da izlediğimiz Blackhand’i bizlere sunuyor. Blackhand’in zırhları ve elindeki balyozu müthiş ayrıntılarla modellenmiş. Orclar ana binekleri olan kurdu da Blackhand’in altında görüyoruz.

Blackhand Riding Wolf
Blackhand Riding Wolf

16 inç(yaklaşık 40.5 cm) 1/9 ölçekli heykelimiz Damtoys tarafından Kasım 2020 – Ocak 2021 ayları arasında satışa çıkması planlanıyor. Değeri ise: $642.

Ön-sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

[foogallery id=”26381″]

 

 

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Hot Toys’dan The Flash – Batman (Modern Suit) Figürü Geliyor!

0
Hot Toys, The Flash filminden Michael Keaton'un canlandırdığı Batman'in Batman (Modern Suit) figürünü duyurdu. 11.5'' (30cm) uzunluğunda duran figür aksesuarları ise şu şekilde: 6 adet değiştirilebilir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM & İNCELEME @Creality3D ​

Yeni Seri! 3D Yazıcının Koleksiyona Faydası | ENDER 3 NEO KURULUM...

0
FSD'DE BUGÜN! Sevgili FSD Ahalisi, biliyorsunuz ki bir süredir diorama çalışmaları yapmaktayım. Bunun için airbrush'ından tutun da dramere kadar bir çok alet edindim ve çalışmalarıma...
- Reklam -