Pazar, Aralık 4, 2022
Ana SayfaHABERLERDAMTOYS: Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Heykeli!

DAMTOYS: Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Heykeli!

For the Horde!

Bir World of Warcraft oyuncusu olarak Warcraft’la ilgili figür/heykel gördüğüm zaman ekstra ekstra coşuyorum. Bekliyorum ki yakın zamanlarda Anduin, Varian, Uther heykelleri çıksın. Çaktırmayın “For the Alliance!”

Sideshow Collectibles sitesinde Warcraft Movie – Blackhand Riding Wolf Epic Premium Heykeli için ön-siparişlerini başlattı. Damtoys, Warcraft(2016)’da izlediğimiz Blackhand’i bizlere sunuyor. Blackhand’in zırhları ve elindeki balyozu müthiş ayrıntılarla modellenmiş. Orclar ana binekleri olan kurdu da Blackhand’in altında görüyoruz.

Blackhand Riding Wolf
Blackhand Riding Wolf

16 inç(yaklaşık 40.5 cm) 1/9 ölçekli heykelimiz Damtoys tarafından Kasım 2020 – Ocak 2021 ayları arasında satışa çıkması planlanıyor. Değeri ise: $642.

Ön-sipariş vermek için buraya tıklayabilirsiniz.

[foogallery id=”26381″]

 

 

 

Ulaş Benli
Ulaş Benlihttp://www.figürcününseyirdefteri.com
Figürcünün Seyir Defteri Yayın Editörü
BENZER HABERLER

Gentle Giant: Starkiller Hero (Consept) Büstünü Duyurdu!

0
Gentle Giant, Star Wars'un konsept tasarımlarında olan ve daha sonradan Luke Skywalker olarak değiştirilen karakter tasarımının 1/6 ölçekli büstünü duyurdu. Starkiller Hero büstü sadece Premier...
- Reklam -

Çok Okunanlar

KATIL BUTONU AÇILDI! – ÜYELİKLER HAZIR!

0
Figürcünün Seyir Defterinden merhabalar! Öncelikle hepinize sonsuz teşekkürlerimi iletmek istiyorum. Sizin sayenizde "Katıl Butonu" açıldı! Katıl ile kanala destek olmak isterseniz sizin için 4 farklı...
- Reklam -