Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaREPLİKADark Horse Direct: DOOM Eternal - Slayer Gate Kitap Tutucu Geliyor!

Dark Horse Direct: DOOM Eternal – Slayer Gate Kitap Tutucu Geliyor!

 

Eşsiz bir DOOM koleksiyon parçası geliyor. Dark Horse Direct’in id Software ve Bethesda Softworks iş birliği ile DOOM Eternal – Slayer Gate kitap tutucuyu koleksiyon severlere sunacak. Unmaykr’in kilidini açacak cesaretiniz var mı? Öncelikle Slayer Gate’in ardında bulunan çılgın deneyimleri aşmanız lazım!

129.99$ fiyatla satışa sunulacak koleksiyon parçası 23cm yüksekliğe, 14cm genişliğe ve 18cm derinliğe sahip olacak. Sınırlı sayıda üretilecek bu parça ise sadece 666 adet üretilecek.

Heykel, Bighsot Toywork tarafından modellenecek ve J.W. Productions tarafından boyanacak. Bu tutucular bizlere ”Empyrean Key” vermiyor ama  “Breaker of Gates” hissini vereceği kesin.

cig-cozy-gallery-884HAc-DOOM_BOOKENDS_SLAYER_GATES_DHD_DSP_PHOTO_11-xl

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -