Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaREPLİKADark Horse Direct: DOOM Eternal - Slayer Gate Kitap Tutucu Geliyor!

Dark Horse Direct: DOOM Eternal – Slayer Gate Kitap Tutucu Geliyor!

 

Eşsiz bir DOOM koleksiyon parçası geliyor. Dark Horse Direct’in id Software ve Bethesda Softworks iş birliği ile DOOM Eternal – Slayer Gate kitap tutucuyu koleksiyon severlere sunacak. Unmaykr’in kilidini açacak cesaretiniz var mı? Öncelikle Slayer Gate’in ardında bulunan çılgın deneyimleri aşmanız lazım!

129.99$ fiyatla satışa sunulacak koleksiyon parçası 23cm yüksekliğe, 14cm genişliğe ve 18cm derinliğe sahip olacak. Sınırlı sayıda üretilecek bu parça ise sadece 666 adet üretilecek.

Heykel, Bighsot Toywork tarafından modellenecek ve J.W. Productions tarafından boyanacak. Bu tutucular bizlere ”Empyrean Key” vermiyor ama  “Breaker of Gates” hissini vereceği kesin.

cig-cozy-gallery-884HAc-DOOM_BOOKENDS_SLAYER_GATES_DHD_DSP_PHOTO_11-xl

 


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -