Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERDark Horse Direct: StarCraft Protoss Carrier Replika!

Dark Horse Direct: StarCraft Protoss Carrier Replika!

Blizzard ve Dark Horse Direct iş birliği, Protoss envanterindeki en güçlü savaş gemisi olan The Carrier’i koleksiyoncularla buluşturuyor!

Ufff diyerek başlamak istiyorum izin verirseniz sevgili okuyucular! Starcraft oyuncu olduğum günde beri benim için en özel oyunlardan birisi olmuştur. Hakkı ile koleksiyonuma eklemek istediğim alanlardan birisidir. Tam kafamı kaldırıp artık zamanı geldi dediğim bir anda, Dark Horse Direct ve Blizzard ortaklığında duyurulan bu StarCraft Protoss Carrier Replikasını görmem bir oldu gerçekten!

Gerçekten ebat olarak inanılmaz tatmin edici kendisi. 18 inç yani aşağı yıkarı 45 cm uzunluğunda bir ürün! Güzel bir yanı, karanlıkta parlamasını sağlayan fosforlu yapısı olması. Metal ayaklığı olan Protoss logolu bir base ile geliyor. An itibari ile direct.darkhorse.com adresinden ön siparişini verebileceğiniz replika: 299 dolar olan satış fiyatı ile gerçekten kalpleri bir parça kırıyor.

Repkikanın koleksiyonlarımıza ulaşacağı zaman ise Eylül – Ekim 2020.

Figürcünün Seyir Defteri
Figürcünün Seyir Defterihttps://www.figurcununseyirdefteri.com
Selamlar, bu oyunun bölüm sonu canavarı benim. =)
BENZER HABERLER

Sentinel: Marvel Comics- Loki Fighting Armor Figürünü Duyurdu!

0
Sentinel, karakterlerin Iron Man tarzı zırhlarının yer aldığı Marvel Fighting Armor serisine yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son duyurdukları figür ise MarvelComics - Loki...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -