Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaHABERLERDark Horse Direct: The Last Airbender - Aang Heykelini Duyurdu!

Dark Horse Direct: The Last Airbender – Aang Heykelini Duyurdu!

Bilen bilir, en sevdiğim çizgi dizilerden ve evrenlerden birisi Avatar serisidir. Nickelodeon ve Dark Horse Direct‘in iş birliğiyle bu seriye ait yeni ürünlere kavuşacağımızın haberi de beni çok mutlu etti. Seriden duyurulan en son heykel ise Avatar Aang‘in heykeli oldu.

Aang’i, Avatar: The Last Airbender dizisinin 3. sezonundaki haliyle gördüğümüz bu heykel, Polyresin malzemeden üretiliyor ve yaklaşık 12” (30cm) uzunluğunda duruyor. Heykelde Aang’i hava bükerken görmekteyiz. Tabii ki yanında Momo’yu da unutmamışlar.

2000 adet üretim limitiyle çıkış yapacak olan heykelin fiyatı ise 199.99$ olarak açıklandı. Heykelin, 2023 Şubat – Nisan ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

cig-cozy-gallery-8847PB-ATLB_AANG_STATUE_DHD_PHOTO_DSP_SCALE-xxl


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -