Salı, Mart 28, 2023
Ana SayfaHABERLERDark Horse Direct: The Last Airbender - Aang Heykelini Duyurdu!

Dark Horse Direct: The Last Airbender – Aang Heykelini Duyurdu!

Bilen bilir, en sevdiğim çizgi dizilerden ve evrenlerden birisi Avatar serisidir. Nickelodeon ve Dark Horse Direct‘in iş birliğiyle bu seriye ait yeni ürünlere kavuşacağımızın haberi de beni çok mutlu etti. Seriden duyurulan en son heykel ise Avatar Aang‘in heykeli oldu.

Aang’i, Avatar: The Last Airbender dizisinin 3. sezonundaki haliyle gördüğümüz bu heykel, Polyresin malzemeden üretiliyor ve yaklaşık 12” (30cm) uzunluğunda duruyor. Heykelde Aang’i hava bükerken görmekteyiz. Tabii ki yanında Momo’yu da unutmamışlar.

2000 adet üretim limitiyle çıkış yapacak olan heykelin fiyatı ise 199.99$ olarak açıklandı. Heykelin, 2023 Şubat – Nisan ayları arasında çıkış yapması bekleniyor.

cig-cozy-gallery-8847PB-ATLB_AANG_STATUE_DHD_PHOTO_DSP_SCALE-xxl


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

Mafex: The Mandalorian – Bo-Katan Kryze Figürünü Duyurdu!

0
Mafex, Star Wars tarafına yeni figürler eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri figür ise Star Wars: The Mandalorian: Bo-Katan Kryze figürü oldu. 6'' (15,24cm) uzunluğunda olan...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -