Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaHABERLERDark Horse: The Witcher 3: Wild Hunt "LECHEN" Heykeli Ön-Siparişte!

Dark Horse: The Witcher 3: Wild Hunt “LECHEN” Heykeli Ön-Siparişte!

Dark Horse: The Witcher 3: Wild Hunt LECHEN Heykelini Ön-Siparişe açtı!

The Witcher fırtınası farklı kulvarlarda hala devam ediyor. Şiddetinden hiç güç kaybetmeden tam gaz hem oyunu sevenleri, hem koleksiyoncuları da mutlu etmeyi ihmal etmiyor. Dark Horse, CD Projekt Red yaptığı ortaklık sonucu, “The Witcher 3: Wild Hunt” oyunundan “LECHEN” karakterinin nefis bir heykelini bizlere sunuyor.

Dark Horse: The Witcher 3: Wild Hunt "LECHEN" Heykeli Ön-Siparişte!
Dark Horse: The Witcher 3: Wild Hunt “LECHEN” Heykeli Ön-Siparişte!

Modellemesine bayıldığım Lechen heykeli, yaklaşık 43 cm ebatında. Malzeme olarak PVC kullanmışlar. PVC sever birisi olarak üzerine uygulanan detaylara ve boya işçiliğine de hayran kaldım.

Heykeli direct.darkhorse.com üzerinden ön-sipariş edebilirsiniz. Fiyat olarak $119.99 belirlenmiş. Aralık 2019 ile Şubat 2020 arasında koleksiyonerlerle buluşacak.

[foogallery id=”22858″]

BENZER HABERLER

Iron Studios: Harley Quinn Prime Scale Heykeli Geliyor!

0
Geçtiğimiz günlerde Iron Studios, 1/3 ölçekli ''Harley Quinn Prime Scale'' heykeli için ön siparişleri açtı. 3 adet değiştirilebilen kafa modellemesi ile gelen heykel 26'' (yaklaşık...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -