Cuma, Haziran 25, 2021
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRDC Collecitbles: Todd McFarlane 100th Batman Black and White Heykel!

DC Collecitbles: Todd McFarlane 100th Batman Black and White Heykel!

Sanıyorum ki Batman ile ilgili koleksiyonumun en sevdiğim parçaları DC Collectibles‘ın “Black and White” serisi heykellerinden oluşuyor. Hedefim de bu serinin heykellerini mümkün olduğunca koleksiyonuma katmak. Tabii ki DC Collectibles hiç boş durmuyor ve bu seriyi sürekli genişletiyor.

Batman‘in 80. yılı kutlamaları dolayısı ile Warner Bros ve DC Collectibles; serinin 100. heykelini, 17 Temmuz San Diego Comic-Con‘da sergileyecek.

DC Collecitbles: Todd McFarlane 100th Batman Black and White Heykeli Duyuruldu!
DC Collecitbles: Todd McFarlane 100th Batman Black and White Heykeli Duyuruldu!

San Diego Comic-Con Müzesinde Batman için gerçekleştirelecek olan özel seramonide, Todd McFarlane‘nin tasarladığı Batman‘nin 423 sayılı kapak tasarımı olan heykelin 1/1 Batman Life-Size versiyonu da severlerle buluşacak. Ayrıca etkinliğe katılanlar Black and White serisinin heykellerini de görebilecek. Bununla birlike 99 numaralı Doug Mahnke tasarımı heykelde ilk kez görücüye çıkacak.

Daha da güzeli etkinlik sonrası düzenlenecek olan açık arttırma ile Life-Size Batman yeni sahibine gidecek.

BENZER HABERLER

ThreeZero’nun Game of Thrones Serisine Jorah Mormont da Ekleniyor!

0
ThreeZero, 1/6 ölçekli Game of Thrones figür serisine bir yenisini, Jorah Mormont'u eklediğini duyurdu ve ön siparişleri açtı. 12'' (yaklaşık 30cm) boyutundaki Jorah Mormont figürü...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -