Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

DC Collectibles: Teen Titans Heykellerini Duyurdu!

Fotoğraf: Dc Collectibles

HEYKEL

DC Collectibles: Teen Titans Heykellerini Duyurdu!

DC Collectibles: Teen Titans Heykellerini Duyurdu!

Dc Collectibles, 6 inch ölçekli Teen Titans karakterlerini barındıran heykellerini duyurdu. Tasarımsal olarak George Pérez ve Marv Wolfman tarafından 1980‘de hazırlanan çizgi romandaki hallerine uygun olarak modellenmiş durumdalar. Şimdi heykellere biraz daha yakından bakalım ve ayrıntılarına değinelim;

DC Collectibles: Teen Titans Heykellerini Duyurdu!

DC Collectibles: Teen Titans Heykellerini Duyurdu!

Öncelikle set parça parça karakterlerden oluşmakta sırasıyla;

  • Robin
  • Starfire
  • Raven
  • Cyborg
  • Beast Boy
  • Kid Flash
  • Wonder Girl

Her biri çizgi roman çizimlerine sadık kalınarak modellenmiş heykeller sıradan bir duruş sergilemek yerine, hepsi sanki her an hareket edecekmiş gibi pozlama verilerek tasarlanmış ve dinamik bir görüntü oluşturmakta.

Dc Collectibles‘dan Jim Fletcher‘ın dediklerine gelecek olursak sözlerine şunları ekledi; “Yıllarca birkaç Titan figürü oluşturduk ama sonunda hepsini bir araya getirmeyi başardık.”

Ve daha sonra bunlara ek olarak Teen Titans‘ı oluşturan ekipten George Pérez şunları söyledi; “Detayların ve orijinal çizginin korunmasını çok seviyorum.” Perez ise heykel setindeki en sevdiği parçanın Beast Boy olduğunu belirtti.

Şimdi heykel setinin satışına ve fiyatlandırmasına bakacak olursak; Öncelikle set içinden şu an sadece Robin ve Starfire satışa açılmış durumda bulunmakta. Cyborg, Beast Boy, Kid Flash, ve Wonder Girl Ekim ayı içinde raflarda yerini alacak. Raven ise Kasım ayı gibi ön görülmekte. Ayrıca başka bir koleksiyonun gelme ihtimalide söz konusu Batman ile başlayan Bat-Family üyelerini içeren bir heykel seti 2019 Mart ayı gibi raflarda olabilir.

Teen Titans heykel seti fiyatları her bir heykel için $80 olarak belirlenmiş durumda.

Setin detaylı görsel tanıtımı için Dc Collectibles tarafından çekilmiş videoyu aşağıdan izleyebilirsiniz.

 

 

Comments

More in HEYKEL

To Top