Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaÇİZGİ ROMANDC Collectibles'ten Michael Turner'in Supergirl'ü!

DC Collectibles’ten Michael Turner’in Supergirl’ü!

DC Collectibles - Supergirl
DC Collectibles – Supergirl

Artgerm’in Supergirl için çizdiği Michael Turner, Pre 52 kostümlü varyant kapağından sonra, DC Collectibles, Supergirl’ü ikonik kostümü ile statue (heykel) döktü.

Her ne kadar Michael Turner Supergirl’ü olarak başarılı yansıtılmış olsa da, insan, ”Sanki yüzünde bir şeyler yanlış…” demekten alıkoyamıyor kendini. ”Sanki baya bir şey yanlış.”

Yani tamam, kesinlikle çizgi roman sayfalarından fırlamış bir statue ama, Kripton’un son kızı, Barbie oyuncaklarını hiç aratmıyor, ne dersiniz?

Bütün eksilerini bir kenara bırakacak olursak, pelerininin ve saçlarının savruluşu, oldukça başarılı. Her ne kadar kendisi de rüzgardan savrulacak kadar nadir bir statue (heykel) olmuş olsa da, benim gibi sevenleri için başarılı ve nostaljik bir statue (heykel). Özellikle yerden ayaklarını kesmiş küçük ve görünmez detay, daha çekici kılıyor kendisini. Heykel tasarlanırken, sanki Supergirl’ün süper güçlü bir kahraman olmasından ziyade, aynı zamanda bir genç kız olduğuna değinmek istenmiş gibi. Fiziksel olarak kurşun geçirmez, ruhsal olarak kırılgan. Ne dersiniz?

Ekim ayında dükkanlarda yerini alacak Michael Turner Supergirl’ü ile başbaşa bırakıyorum sizleri.

Ürün Özellikleri
12 inç (30.48cm)
Polistondan yapılmıştır
5.000 adetlik sınırlı sayıda
Michael Turner tarafından tasarlandı
Superman / Batman # 13’e göre

 

[foogallery id=”5816″]

Supergirl Kimdir? 

Supergirl Dc Comics adlı çizgi roman şirketinin yayınladığı çizgi romanlar ve ilgili yayınlarda gözüken kurgusal bir karakter.

Supergirl yazar Otto Binder tarafından yaratılmış ve çizer Al Plastino tarafından tasarlanmıştır. Gerçek adı Kara Zor-El’dir, Supergirl Dc Comics’in ikonik süper kahramanı Superman’in biyolojik kuzenidir.

Supergirl karakteri ilk olarak Action Comics’in 252. Sayısında (Mayıs 1959) “Kriptonlu Supergirl” (“Supergirl from Krypton”) adıyla görüldü. Karakterin çizgi romanda ilk görünmesinden bu yana, Supergirl Superman’in imtiyazıyla eşya, televizyon ve filmleri içeren çeşitli medyalara uyarlandı. Ancak 1980’ler ve Çizgi romanların Modern çağı devrimi sırasında Superman editörleri Supergirl’ün geçmişinin çok karmaşık olduğuna kanaat getirdiler ve Supermani “Kriptonun Son Evladı” adıyla yeniden yayınlamak için 1985 yılındaki Crisis on Ininite Earths adlı sınırlı basımda Supergirl’ü öldürdüler ve varlığını sildiler.

Crisis on Infine earths’den bu yana Supermanle ilgisiz birkaç karakter Supergirl adıyla çizgi romanlarda gözükütü. Kara Zor-El ana gerçekliğe 2004 yılında girdi ve 2011 yılında başlayan New52! ile “Supergirl” adlı kendi aylık serisi çıkmaya başladı ve artık eskiden olduğu gibi Superman’in kuzeniydi.

 

BENZER HABERLER

Iron Studios’dan Avengers Endgame Final Battle Heykelleri Geliyor!

0
Iron Studios, Avengers Endgame filminden final battle sahnesinde yer alan Iron Man, Captain America ve Thor heykellerini duyurdu. Heykeller 1/10 ölçeğinde ve polystone malzemesinden...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -