Pazartesi, Haziran 21, 2021
Ana SayfaHABERLERDC Comics'ten Death METAL Hamlesi!

DC Comics’ten Death METAL Hamlesi!

DC Comics, özellikle metal müzik dinleyicilerine müthiş haberlerle geldi. DC’nin açıklamasındaki metal müzik fanlarını sevinçten headbang yaptıran metal grupları şunlar:

  • Megadeth
  • Ghost
  • Lacuna Coil
  • Opeth, Sepultura
  • Dream Theater
  • Ozzy Osbourne

Kapaklarda yer alan isimlere göre metal müziğin farklı janralarını ele alan kısımlar kapak grubunun yer ropörtajları ve giriş yazılarının olduğu bu özel baskılar aylık yayınlanacak ve 7 sayı olacak. 2021 Mart gibi yayınlanmaya başlayacak bu seri aylık olarak sürecek.

Fransa, İspanya, İtalya, Almanya, Brezilya, Meksika, Arjantin, ve Türkiye’de yayınlanacak. Bonus içerikli Omnibus edisyonlarında ise bu ülkelerin arasına Rusya, Polonya, Çek Cumhuriyeti ve Japonya eklenecek.

 

 

BENZER HABERLER

Hasbro: The Bad Batch Serisinden İlk The Vintage Collection Figürleri!

0
Hasbro, The Bad Batch dizisinden 4 yeni The Vintage Collection figürü duyurdu. 4-Pack halinde olan bu figürler; Captain Ballast, Captain Rex, Captain Grey ve...
- Reklam -

Çok Okunanlar

YOUTUBE KANALINDA İZLE!

Sihir Dükkanı - Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı - Figürcünün Seyir Defteri

Sihir Dükkanı – Harry Potter İçerikli Kutu Açılışı – Figürcünün Seyir...

0
https://www.youtube.com/embed/hJtKXuOPs9E Figürcünün Seyir Defterinde bugün! Sevgili "Sihir Dükkanı" bize nefis bir kutu yolladı, kendilerine çok teşekkür ederiz! Biz kutuyu açarken inanılmaz heyecanlandık, tüm Potterheadlerin videoyu izlerken...
- Reklam -