Connect with us

Figürcünün Seyir Defteri

DC Designer Serisi Aquaman & Mera heykeli (PAT GLEASON) ön siparişte!

DC Designer: Aquaman & Mera heykeli (PAT GLEASON) ön siparişte!

HABERLER

DC Designer Serisi Aquaman & Mera heykeli (PAT GLEASON) ön siparişte!

DC Designer Serisi Aquaman & Mera heykeli! (PAT GLEASON)

DC Designer Serisi Aquaman & Mera heykeli! (PAT GLEASON)

Pat Gleason elinden DC Designer Serisi Aquaman & Mera heykeli!

Aquaman’in kendi Rebirth serisi bir kenara dursun, Mera’nın yeni çıkacak olan Rebirth serisi Queen of Atlantis ile, statü sevenleri boş bırakmak DC Collectibles’a yakışmazdı. Artgerm’in ilk sayıda variant kapak çizerliğini yaptığı seriyi ancak böyle güzel bir statü ile canlandırmak yakışırdı.

New 52 kostümü içinde gördüğümüz Aquaman ve Mera’nın huzurlu yüz ifadesi, statüde en çok gözüme çarpan detaylar. Pat Gleason, statüyü tasarlarken Atlantis’in ilk çiftinin aşkını mükemmel bir şekilde yansıtmış. Figürün boyutu ise 16.32” Karakterlerin sevenleri, bu statüyü büyük ihtimalle kaçırmak istemeyecekler.

Tabii, dünyanın büyük bir çoğunluğunun, yani okyanusların kral ve kraliçesi, sadece sınırlı sayıda sever için olacaktı. Sınırlı sayıda olan statü, sadece 5.000 adet üretilecek. Şubat ayında satışa çıkacak olan statü için fiyat 250 dolar olup, cüzdan zorlayıcı olsa da, haketmediğini sanırım kimse söyleyemez.

Statünün ilk kutu açılışı 1 Şubat tarihinde, kendi sayfaları olan @dc_collectibles profilinde, Instagram üzerinden gerçekleşti. Duyuruyu ”Bu ayın teması olan sevgililer günü için mükemmel bir statü!” şeklinde paylaşmış olmaları üzerine, ”Yalnızlara ölüm!” mesajını bir kez daha almış olduk. Teşekkürler DC Collectibles!

Comments

More in HABERLER

To Top