Perşembe, Ağustos 11, 2022
Ana SayfaHABERLERDC DIRECT'TE NELER OLUYOR?

DC DIRECT’TE NELER OLUYOR?

Genelde sizlerin karşısına mutlu olabileceğiniz haberler ile çıkıyoruz fakat bugün maalesef ki üzücü bir haberler ile karşınızdayız.

DC Comics tarafında ciddi değişikler yaşandı, editörler Bob Harras, Mark Doyle, Brian Cunningham ve Andy Khouri, yayınlama stratejisi ve destek servisinin kıdemli başkan vekili Hank Kanalz, pazarlama ve yaratıcı servisin başkan vekili Jonah Weiland, girişimlerin küresel yayını ve dijital strateji başkan vekili Bobbie Chase, kıdemli hikaye baş editörü Brian Cunningham ve baş editör Mark Doyle’un şirketteki görevlerinde atıldığı bildirildi. Jim Lee ise yayınlama rolünden alındı.

22 yıllık DC Direct markası üzücü bir şekilde tamamen kapandı. Pazartesi günün en büyük sürprizlerinden biri ise DC Direct’in kapanması oldu. Bazıları bu durumun tüketici ürünlerinin her geçen gün olaya daha da fazla karışmasından kaynaklandığından şüpheleniyor fakat hala elimizde herhangi bir şeyin devam edeceği ile ilgili hiç gerçek bir bilgi yok. Batman Black&White veya DC Bombshell gibi heykel serileri devam edecek mi? Şu anlık bilemiyoruz. 

DC Fandome etkinliğine 2 haftadan kısa bir süre var yani zamanlama en fazla bu kadar kötü olabilirdi herhalde. Umarız ki bu olay DC Fandome etkinliğinin bazı kısımlarını perdelemez çünkü muhtemelen etkinliğe kadar hala yeterli bir bilgi almamış olacağız.

DC şu anda olaylar ile ilgili yorum yapmıyor.

Yeni bilgiler geldikçe sizlerle paylaşıyor olacağız. Takipte kalın.

 

BENZER HABERLER

Altın Palmiye Ödüllü Triangle of Sadness’dan İlk Fragman Geldi!

0
İsveç'in Altın Palmiye'li kendine has yönetmeni Ruben Östlund'un 2022 Cannes Film Festivali'nde gösterilen ve kadrosunda Woody Harrelson'u barındıran yeni filmi Triangle of Sadness, bir...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -