Salı, Eylül 27, 2022
Ana SayfaAKSİYON FİGÜRÜDC Multiverse: Hush, Grifter ve Hush 2 Pack Figürleri Geliyor!

DC Multiverse: Hush, Grifter ve Hush 2 Pack Figürleri Geliyor!

McFarlane Toys, yeni figürlerini ön siparişe sundu. Bu figürler başlıktan da anlayabileceğiniz gibi Batman-Hush ikili paketini, Grifter figürünü ve tekli Hush figürünü içeriyor.

Batman ve Hush ikili paketi, Batman’in ünlü hikayesi olan Batman: Hush‘a dayanıyor. Pakette mezarlık temalı bir diorama, iki batarang ve Hush için bir kürek bulunuyor.

Grifter figürü ise bir katana ve bıçakla geliyor. Tekli Hush figürü de iki adet hançer ile birlikte geliyor.

Bunlara ek olarak bütün figürlerin boyu 7”(17cm) ve bütün figürlerin yanında DC Multiverse serisinden olan her figürde bulunan küçük siyah tabanlardan bulunuyor.

İkili paketin fiyatı 40$ iken tekli figürlerin fiyatı ise 20$ olarak açıklandı. Ön siparişte olan figürlerin 2022 Haziran ayında çıkması planlanıyor. Aşağıdaki linklerden figürlere ulaşabilirsiniz.

(Haberi yazdığı için Ali Sever‘e teşekkür ederiz.)


FSD’yi Desteklemek İçin:

► INSTAGRAM
► DISCORD

► TWITCH
► TWITTER
► FACEBOOK
► BYNOGAME BAĞIŞ LİNK
► FSD tİSHO SATIŞ MAĞAZASI

Obi-wan Kenobi uploaded by Özlem Avşar on We Heart It

BENZER HABERLER

The Black Series: The Mandalorian 3’lü Paketi Geliyor!

0
Hasbro, Star Wars ürünlerine yenilerinin eklemeye devam ediyor. Son ekledikleri ürün ise The Black Series The Mandalorian, Ahsoka Tano ve Grogu 3'lü paketi oldu. Mandalorian...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -