Cuma, Ocak 21, 2022
Ana SayfaHABERLERDC Multiverse - Titan Joker Figürünü Duyurdu!

DC Multiverse – Titan Joker Figürünü Duyurdu!

McFarlane Toys, DC Multiverse serisine ait Arkham Asylum oyunlarından esinlenerek yapılan yeni Titan Joker figürüne ait bir görseli paylaştı.

Figürün iri boyutu göz önüne alındığında, Titan Joker figürünün büyük ihtimalle megafig ölçeğinde bir figür olacağı tahmin ediliyor. Dolayısıyla fiyatının da 50$ civarında olacağına dair tahminler var. Fakat ürünün fiyatı, ön-sipariş tarihi veya exclusive olup olmayacağına dair henüz resmi bir bilgi yok.

McFarlane Toys‘un bu görseli yayınlayarak koleksiyoncular arasında nabız yoklamaya çalıştığı belli. Eğer figürün alacağı tepkiler olumlu olursa, figürle ilgili yakın zamanda daha çok bilgi gelecektir. Titan Joker figürünün gelecek detayları için takipte kalın!

BENZER HABERLER

Prime 1 Studio’dan Batman Sonar Suit Heykeli Geliyor!

0
Prime 1 Studio, 1995 yapımı olan Batman Forever filminden Batman Sonar Suit heykelini duyurdu. 1/3 ölçekli Museum Masterline serisine ait heykel, 37.5 inç (95...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Kotobukiya - Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia | Figürcünün Seyir Defteri | S1-B1

Kotobukiya – Star Wars ArtFX+ Luke Skywalker & Princess Leia |...

0
Figürcünün Seyir Defterinde bugün! A long time ago in a galaxy far far away... Kotobukiya'nın Star Wars ArtFX+ serisinde kaldığımız yerden devam ediyoruz! Uzun zamandır...
- Reklam -