Cuma, Eylül 30, 2022
Ana SayfaHABERLERDC Multiverse - Titan Joker Figürünü Duyurdu!

DC Multiverse – Titan Joker Figürünü Duyurdu!

McFarlane Toys, DC Multiverse serisine ait Arkham Asylum oyunlarından esinlenerek yapılan yeni Titan Joker figürüne ait bir görseli paylaştı.

Figürün iri boyutu göz önüne alındığında, Titan Joker figürünün büyük ihtimalle megafig ölçeğinde bir figür olacağı tahmin ediliyor. Dolayısıyla fiyatının da 50$ civarında olacağına dair tahminler var. Fakat ürünün fiyatı, ön-sipariş tarihi veya exclusive olup olmayacağına dair henüz resmi bir bilgi yok.

McFarlane Toys‘un bu görseli yayınlayarak koleksiyoncular arasında nabız yoklamaya çalıştığı belli. Eğer figürün alacağı tepkiler olumlu olursa, figürle ilgili yakın zamanda daha çok bilgi gelecektir. Titan Joker figürünün gelecek detayları için takipte kalın!

BENZER HABERLER

“Black Panther: Wakanda Forever” filminden yeni görseller yayımlamdı!

0
  https://youtu.be/RlOB3UALvrQ Chadwick Boseman'ın kaybından sonra merakla beklenen Black Panther: Wakanda Forever filminden yeni görseller yayımlandı. 11 Ekim 2022 tarihinde vizyona girecek olan filmden Nakia, Riri Williams,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Mighty Thor: Love & Thunder Aksiyon Figür İncelemesi

0
Figürcünün Seyir Defteri'nde bugün! Dreamers'ın bize yolladığı Hasbro Marvel Legends - Thor: Love & Thunder serisine devam ediyoruz! Serinin en beğendiğim figürlerinden birisi Mighty Thor...
- Reklam -