Perşembe, Mart 23, 2023
Ana SayfaHABERLERDC Multiverse - Titan Joker Figürünü Duyurdu!

DC Multiverse – Titan Joker Figürünü Duyurdu!

McFarlane Toys, DC Multiverse serisine ait Arkham Asylum oyunlarından esinlenerek yapılan yeni Titan Joker figürüne ait bir görseli paylaştı.

Figürün iri boyutu göz önüne alındığında, Titan Joker figürünün büyük ihtimalle megafig ölçeğinde bir figür olacağı tahmin ediliyor. Dolayısıyla fiyatının da 50$ civarında olacağına dair tahminler var. Fakat ürünün fiyatı, ön-sipariş tarihi veya exclusive olup olmayacağına dair henüz resmi bir bilgi yok.

McFarlane Toys‘un bu görseli yayınlayarak koleksiyoncular arasında nabız yoklamaya çalıştığı belli. Eğer figürün alacağı tepkiler olumlu olursa, figürle ilgili yakın zamanda daha çok bilgi gelecektir. Titan Joker figürünün gelecek detayları için takipte kalın!

BENZER HABERLER
Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

Gentle Giant LTD: Gentle Giant Book of Boba Gamorrean Guard

0
Gentle Giant LTD, Gentle Giant Book of Boba "Gamorrean Guard" heykelini duyurdu! Diziyi izleyenler hatırlayacaktır; Boba Fett, Hutt Jabba'nın suç imparatorluğunu devraldığında, Bib Fortuna'yı dağıtarak,...
- Reklam -

Çok Okunanlar

Çıkar Göster’in bu haftaki konuğu sevgili Arda Taçalan!

0
FSD ile Çıkar Göster yeni bölüm! Çıkar Göster'in bu haftaki konuğu sevgili @ardatacalan ! Birlikte hem Arda'nın koleksiyonunu kurcalayacağız hem de çok tatlı bir sohbet...
- Reklam -